.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آیت الله لائینی:پیام و زبان انتخابات جهانی و بین المللی است
نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای گفت:انتخابات دارای پیام و زبان جهانی، سیاسی و بین المللی است.

به گزارش شمال نیوز،  آیت الله محمدباقر محمدی لائینی چهارشنبه شب در نشست بصیرتی با اظهار اینکه ️باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم و هر کسی یک شهید را درنظر بگیرد، افزود: رأی دادن خود را به نام و یاد یک شهید انجام دهیمد، خوب یا بد را به این شهید بسپارید واگر منتخب‌ها بد رفتار کردند با شهید طرف باشند.

 

وی افزود: ️انتظار داریم آنچه که به نام شهدا است خوب استفاده شود، چرا که اینجا با نام شهدایی که پایه‌های انقلاب اسلامی و دینی را شکل دادند مزین شده است.

 

وی ادامه داد: ️ما در تاریخ، هرجا تجربه آری گفتن به رهبری را داشتیم فواید و برکاتش را دیدیم و اکنون مقام معظم رهبری و شهدا ما را برای انتخابات فرا خوانده‌اند زیرا انتخابات برای ما بسیار مهم است.

 

امام جمعه ساری یادآور شد: پیام انتخابات و زبان جهانی، سیاسی و بین المللی انتخابات یک زبان بسیار رسا و معنادار است زیرا تمام دشمنان بسیج شدند تا مردم را تشویق به عدم شرکت در انتخابات کنند.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد: ️باید مناظره‌ها را ببینیم و خوب فکر کنیم و هم به شخص، هم به خط و تفکر نگاه کنیم.

 

وی افزود: به تفکر انقلابی، ارزشی و سازش‌ناپذیری با دشمن توجه کنیم و حرف‌های کاندیداها را با عملکردشان بسنجیم.

 

وی گفت: ️انتخابات باید پرشور و همگانی باشد تا قلب امام زمان (عج) و ارواح شهدا را خوشحال و دشمنان ما را ناخشنودو ناامیدشان کند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.062 seconds.