.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
رشد ۱۷۱ درصدی پروازها از فرودگاه‌های مازندران
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: در اردیبهشت ماه امسال ۳۰۶ پرواز در فرودگاه ساری، ۱۲ پرواز در فرودگاه نوشهر و ۴۲ پرواز در فرودگاه رامسر درمجموع ۳۶۰ پرواز در فرودگاه‌های مازندران انجام شد و در این پروازها جمع ۱۹هزار و ۳۴۵ نفرجابجا شدند .

به گزارش شمال نیوز، سعدالله وطن‌خواه امروز درباره وضعیت پروازهای مازندران  اظهار کرد: در اردیبهشت ماه امسال ۳۰۶ پرواز در فرودگاه ساری، ۱۲ پرواز در فرودگاه نوشهر و ۴۲ پرواز در فرودگاه رامسر در مجموع ۳۶۰ پرواز در فرودگاه‌های مازندران انجام شد و در این پروازها جمع ۱۹هزار و ۳۴۵ نفرجابه‌جا شدند.

 

وی با اشاره به رشد ۱۷۱ درصدی  پروازها طی اردیبهشت ماه امسال در مازندران، افزود: همچنین طی دو ماهه امسال ۷۶۴ پرواز با جابجایی ۴۴هزار و ۴۷۶ مسافر انجام شده که با رشد ۱۱۴ درصدی مواجه بوده است.

 

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با اعلام اینکه رکورد پروازها از حدود ۶۵ تا ۷۰ پرواز در فرودگاه ساری طی هفته به ۹۲ پرواز رسیده است، تصریح کرد: دلیل استقبال از پروازها را می‌توان بحث سفرها و همچنین رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام کرد.

 

این مسؤول به رشد قابل توجه پروازها در فرودگاه ساری اشاره کرد و افزود: پرواز مشهد در فرودگاه ساری ازحدود پنج پرواز در هفته  به ۱۸ پرواز رسیده و پرواز به مقصد تهران روزانه درحال انجام است.

 

وطن‌خواه ادامه داد: همچنین پرواز به مقصد بندرعباس از دو به پنج پرواز و پرواز کیش از دو پرواز به ۶ پرواز رسیده است.

 

وی با بیان اینکه پرواز هر روزه به تهران و دو روز در هفته به مشهد در فرودگاه رامسر در حال انجام است، اضافه کرد:  پیگیری برای انجام پرواز اصفهان و اهواز  در فرودگاه رامسر در دستور کار قرار دارد.

 

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران یادآور شد: در فرودگاه نوشهر در هفته دو روز  پرواز به مقصد مشهد و در هفته سه روز پرواز به تهران درحال انجام است.

 

این مسؤول در پایان گفت: نصب دستگاه کمک ناوبری در فرودگاه ساری به اتمام رسیده و منتظر انجام کارهای نهایی در این زمینه هستیم./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.043 seconds.