.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
روند افزایشی مبتلایان کرونا در مازندران در راه ۳ رقمی شدن
شبانه‌روز گذشته با افزایش روند ابتلا تعداد مبتلایان جدید کرونایی در مازندران به ۹۴ نفر رسید.

به گزارش شمال نیوز، شانزدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا درحالی سپری می‌شود که بعد از روند کاهشی ویروس شاهد خیز آرام کرونایی در استان مازندران هستیم.

 

ادامه روزهای کرونایی و تجربه موج‌های قبلی خیلی نگران‌کننده است باتوجه به اینکه مازندران چهار موج کرونایی را پشت سر گذاشته است.

 

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۷۵ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۷۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون  ۲۳۲ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۴۲ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

 

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر  ۹۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار جدید بستری و ۱۴ بیمار هم  ترخیص شدند.

 

وی گفت: ۳۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۹۴ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۳۳۱ تیر رسید./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.043 seconds.