.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
رییس ستاد جلیلی در مازندران:
جلیلی به نفع کسی انصراف نمی‌دهد
رییس ستاد سعید جلیلی در مازندران با اظهار این که این نامزد ریاست جمهوری ثبت‌ نام کرده است که تا آخر در گردونه انتخابات باقی بماند ، گفت: البته هرگز کاری نمی‌کنیم که به سبد رای جبهه انقلاب آسیب برسد ولی جلیلی به نفع کسی انصراف نمی‌دهد.
 جلیلی به نفع کسی انصراف نمی‌دهد

به گزارش شمال نیوز، سید عباس حسینی عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری که به مناسبت آغاز به کار ستاد تبلیغاتی سعید جلیلی در ساری برگزار شد ، افزود : در جلسه‌ای که در تهران داشتیم جلیلی با صراحت اعلام کرد تا پایان حضور دارد و اگر قرار بود ثبت نام کند و بعد انصراف دهد این به معنای فریب است و جلیلی اهل فریب مردم نیست.

وی ادامه داد : ما ستادها را شکل دادیم و بنای ماندن داریم و در روزهای آینده شاهد تلاش ما در زمینه افزایش مشارکت و صداقت در گفتار خواهید بود، اما هرگز حرکتی نخواهیم کرد که به سبد رای جبهه انقلاب آسیب بزند.

حسینی گفت : اگرچه مباحثی مبنی بر انصراف جلیلی به نفع یکی از کاندیداها وجود دارد و همچنین انصراف یکی از بزرگان به نفع جلیلی ، ولی باید گفت انتخابات در کشور ما قابل پیش‌بینی نیست.

وی با اظهار این که مهم ترین عامل بحران در کشور ، مسیر اشتباهی است که در حال طی شدن است ، افزود : عدالت کلید گمشده‌ای است که کاندیداها در مناظره‌ها بیان کردن. کم‌کاری و پرکاری غیرهدفمند باعث کوچک شدن سفره مردم شده است.

رییس ستاد جلیلی در مازندران گفت : برنامه‌ریزی نامناسب باعث شده به جای اصلاح ساختار، فقط شاهد تغییر مدیران و روی کار آوردن اقوام و بستگان هستیم ولی جلیلی و هوادارانش با عنوان دولت در سایه، با اصلاح‌خواهی برنامه‌هایی با رویکرد عملیاتی دارند.

وی ادامه داد : هدف گذاری اولیه ستاد جلیلی افزایش مشارکت و ایجاد رقابت سالم است و اولویت دوم هم ایجاد آگاهی است و این را در بحث‌های جلیلی در مناظره‌ها شاهد بودیم.

حسینی گفت : اخلاق مهم ترین مولفه ما در تبلیغات است. بیش از ۷۰ درصد از دست‌اندرکاران ستاد جلیلی نیروهای جوان هستند و شعار جدا کردن پدرخوانده‌ها از صندلی‌هایشان را داریم.

وی چابک‌سازی، تغییر نگاه به سیاست خارجی و بازتولید عادلانه ثروت را هم از برنامه‌های « دولت در سایه جلیلی » برشمرد و با اعلام این که برای جلیلی ۱۶ ستاد انتخاباتی در مازندران فعال شده است ، افزود : در شهرهایی که ستاد نداریم ستاد مجازی راه‌اندازی شده است./ ایرنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.114 seconds.