.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
رقابت 260 نفر برای کسب 34 کرسی شورای شهرهای ساری
فرمانداری ساری اسامی 260 نفر از افراد تایید صلاحیت شده برای حضور در انتخابات شورای شهرهای ساری را اعلام کرده که در نهایت 34 نفر عضو شورای 6 شهر شهرستان ساری می‌شوند.

شمال نیوز: پس از حاشیه‌های ایجاد شده در ارتباط با استعفا هیأت نظارت استان مازندران و تایید صلاحیت افراد جدید همه چشم‌ها به آگهی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی دوخته شده و این حساسیت در شهر ساری که در شورای گذشته با چالش‌های جدی مواجه شده بیشتر است.

در شهر ساری ۲۰۰ نفر برای کسب 9 کرسی شورای شهر با هم رقابت می‌کنند.

در شهر آکند ۱۵ نفر برای کسب کرسی شوراتایید صلاحیت شدند،  پنج داوطلب تایید صلاحیت شده با رای مردم به عنوان عضو شورای این شهر انتخاب می‌شوند.


تعداد داوطلبان تایید صلاحیت شده  شورای شهر کیاسر ۱۲ نفر اعلام شده است که در این شهر هم پنج نفر از به صحن شورا راه پیدا می‌کنند.

تعداد داوطلبان شورای اسلامی شهر پایین هولار ۱۱ نفر اعلام شده است.

در فرح آباد ۱۲ نفر برای انتخابات شورای اسلامی تایید صلاحیت شدند که بر اساس اعلام فرمانداری تعداد اعضای شورای این شهر هم پنج نفره است.

در شهر فریم ۱۰ نفر برای حضور در رقابت‌های شورای شهر تایید صلاحیت شدند که  پنج نفر از داوطلبان با رای مردم عضو شورای شهر می‌شوند.

فرمانداری ساری اعلام کرده است که در اجرای ماده ۵۴ قانون انتخابات و ماده ۵۶ آئین نامه اجرایی انتخابات شورای شهر و روستا در روز جمعه ۲۸ خردادماه برگزار می‌شود.

هیأت اجرائی شهرستان مستقر در فرمانداری ساری در اجرای ماده ۵۴ قانون انتخابات شورای های اسلامی کشور از انتشار این آگهی تا دو روز پس از اعلام نتیجه اخذ رای آماده دریافت شکایت انتخاباتی هست.

به گزارش فارس، مردم مازندران علاوه بر انتخابات شورای شهر و روستا در انتخابات خبرگان رهبری برای تعیین جانشینی آیت الله طبرسی شرکت می‌کنند.

بر اساس اعلام فرمانداری ساری، آقای سید صادق پیشنمازی فرزند سید مهدی با کد نامزدی ۱۵ و محمدحسن گلی شیردار فرزند عبدالحسین با کد نامزدی یک به عنوان نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری معرفی شدند.

بیش از ۲ هزار نفر برای انتخابات شورای شهر و بیشتر از ۴ هزار نفر برای انتخابات شورای روستا در مازندران نام نویسی کردند.

مازندران بر اساس آخرین تقسیمات کشوری دارای ۲۲ شهرستان به نام های آمل ، بابل ، بابلسر ، بهشهر ، تنکابن ، جویبار ، چالوس ، رامسر، ساری، سوادکوه ، قائمشهر ، گلوگاه ، محمود آباد ، میاندرود، نکا ، نور ، نوشهر، فریدونکنار ، سوادکوه شمالی ، عباس آباد ، سیمرغ و کلاردشت و ۵۷ شهر، ۵۷ بخش، ۱۳۲ دهستان و ۳ هزار ۶۴۵ روستا دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.051 seconds.