.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نحوه تبلیغات نامزد‌های انتخابات شوراها اعلام شد
شمال نیوز: معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران نحوه تبلیغات نامزد‌های انتخابات شورا‌ها را اعلام کرد.

به گزارش شمال نیوز،  حسین حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه اسامی نامزد‌های احراز صلاحیت شده شوراها امروز اعلام شد، گفت: تبلیغات نامزد‌های انتخاباتی شورای شهر از فردا بیستم خرداد آغاز می‌شود و تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رای گیری ادامه خواهد داشت.

 

او افزود: نامزد‌های شورا شهر در هر شهر و نامزد‌های شورای روستا هم در هر روستا می‌توانند برای هماهنگی و برنامه ریزی تبلیغات شان یک ستاد داشته باشند، اما در شهر‌هایی که به چند منطقه شهرداری تقسیم می‌شود، داوطلبین می‌توانند در هر منطقه یک ستاد دایر کنند.

 

حسن نژاد پیرامون شکل تبلیغات نامزد‌های شورا‌های شهر‌ها هم گفت: سایز پوستر‌های تبلیغاتی باید ۷۰ در ۱۰۰ سانتی متر باشد و هرگونه استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات و نیز راه انداختن کارناوال‌های تبلیغاتی هم ممنوع است.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار در پایان با تاکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در ایام تبلیغات که به زودی از طریق فرمانداری‌ها در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت، افزود: نامزد‌ها از ظرفیت بالقوه فضای مجازی برای تبلیغات بیشتر بهره ببرند تا هم حرف‌های شان راحت‌تر به گوش مخاطبین شان برسد و هم شرایط سالم تری را در این روز‌های حساس کرونایی ایجاد کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.067 seconds.