.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
تا انتخابات ریاست جمهوری 1400 ؛
احمد توکلی : نامزدها افراد فاسد را از ستادهایشان دور کنند
شمال نیوز : توکلی گفت : ا گاهی هم ممکن است قانون فسادزا باشد .به طور طبیعی وقتی شبکه ای شدند قدرتشان زیاد می شود و از یکدیگر حمایت می کنند لذا باید هر سه قوه و همه دستگاه ها به میدان بیایند.
احمد توکلی : نامزدها افراد فاسد را از ستادهایشان دور کنند

دکتر  احمد توکلی در گفتگو با رادیو اقتصاد گفت : کسی که سکاندار قوه مجریه می شود باید راههای مبارزه با فساد را خوب بداند و متناسب با قدرت و سطح فساد با آنها برخورد کند.

وی افزود: متاسفانه در کشورمان فساد شبکه ای و قدرتمند شده است . به عبارت دیگر وقتی در دستگاه‌های مسئول مبارزه با فساد، فساد رخنه کند اینجا دیگر سیستم نمی تواند کارکرد واقعی خود را داشته باشد.

احمد توکلی تاکید کرد: برخی می‌گویند فقط با ساختارها که فسادزا باید مبارزه کنیم اما من میگویم هم با فساد باید مبارزه کرد هم با مفسد . وقتی فساد شبکه‌ای شد نمی گذارند مبارزه کنی لذا لذا باید اینها را بزنیم.

وی افزود:البته گاهی هم ممکن است قانون فسادزا باشد .به طور طبیعی وقتی شبکه ای شدند قدرتشان زیاد می شود و از یکدیگر حمایت می کنند لذا باید هر سه قوه و همه دستگاه ها به میدان بیایند.

وی با اشاره به برخی از اقداماتی که در حال حاضر در برخی دستگاه ها در حال انجام است گفت: وزارت نفت کار وحشتناکی کرده است و اموال زیادی از شرکت نفت را به یک فرد که نماینده وزارت نفت است در یک موسسه غیر تجاری واگذار کرده است انشالله به زودی مدیرعامل دیده بان شفافیت و عدالت در این باره مصاحبه خواهد کرد.

وی در پایان گفت: دولت بعدی باید از زدن مسئولان بلندپایه فاسد شروع کند  و اگر در برخی ستادهای انتخاباتی نامزدها، آدم های فاسد هستند این ها بعداً طلبکار می شوند آقایان نامزدها از الان باید ستادهایشان را از این افراد پاکسازی کنند تا دولت بعدی بدهکار اینها نباشد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.051 seconds.