.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
موارد بستری کرونایی در مازندران ۳ رقمی ماند
تعداد موارد بستری کرونایی طی شبانه‌روز گذشته بعد از گذشت هفته‌های پرتب و تاب سه‌ رقمی شد.

به گزارش شمال نیوز،  در حالی شاهد روند کاهشی موج چهارم کرونا در استان مازندران هستیم که تجربه پیک‌های قبلی کرونا نشان داده مهم ترین موضوع در این استان پرهیز از سیر و سفر و برپایی دورهمی است.

 

این روزها درست است شاهد روند کاهشی موارد ابتلا و بستری کرونایی در استان هستیم اما روزهایی پراز نگرانی را پیش رو داریم و از هم اکنون مردم نگران تعطیلات پیش رو هستند.

 

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۴ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۷۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون  ۷۳۱ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۸۳ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

 

موسوی  با اشاره به سرعت بالا و سطح وسیع موج چهارم شیوع کرونا نسبت به موج‌های قبلی بر اعمال سختگیری‌های بیشتر برای رعایت پروتکل‌ها تاکید کرد و خواستار رعایت دقیق محدودیت‌های وضع شده ، در خانه ماندن، عمل به شیوه نامه‌های بهداشتی به خصوص استفاده از ماسک، پرهیز از حضور در تجمعات و دورهمی، تعطیلی مجالس و مراسم برای گذر از این شرایط بحرانی شد.

 

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر  ۱۹۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ بیمار جدید بستری و ۵۷ بیمار هم  ترخیص شدند.

 

وی گفت: ۴۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

 شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۱۴۸ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۹۲۳ نفر رسید./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.037 seconds.