.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
روند کاهشی موارد بستری کرونایی در مازندران
طی روزهای گذشته شاهد روند کاهشی موارد ابتلا و بستری کرونایی در استان مازندران هستیم.

به گزارش شمال نیوز،  هر چند طی روزهای اخیر شاهد روند کاهشی موارد ابتلا و بستری کرونایی در استان مازندران هستیم اما تجربه تعطیلات گذشته از هم اکنون مردم مازندران را نگران کرده است که امیدواریم در این زمینه تدبیر شود تا دوباره روزهای تلخ کرونایی در استان تکرار نشود.

 

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره آخرین آمار بیماران کرونایی در استان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۲۵ بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۶۰ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم‌اکنون  ۷۸۵ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۰۱ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

 

موسوی  با اشاره به سرعت بالا و سطح وسیع موج چهارم شیوع کرونا نسبت به موج‌های قبلی بر اعمال سختگیری‌های بیشتر برای رعایت پروتکل‌ها تاکید کرد و خواستار رعایت دقیق محدودیت‌های وضع شده، در خانه ماندن، عمل به شیوه نامه‌های بهداشتی به خصوص استفاده از ماسک، پرهیز از حضور در تجمعات و دورهمی، تعطیلی مجالس و مراسم برای گذر از این شرایط بحرانی شد.

 

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر  ۲۲۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱ بیمار جدید بستری و ۴۰ بیمار هم  ترخیص شدند.

 

وی گفت: ۴۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۱۵۶ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و ۱۴ نفر رسید./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.041 seconds.