.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
جولان ویروس منحوس در مازندران/ صنوف خسته و نگران از تداوم محدودیت‌ها

شمال نیوز: به دنبال شیوع ویروس منحوس کرونا در مازندران، فعالیت صنوف و ادارات به صورت نیمه تعطیل درآمده و بسیاری از صنوف در هفته چهارم تعطیلی به سر می‌برند. بسیاری از واحدهای صنفی مستاجر نیز اقدام به واگذاری واحد کسبی خود به موجر کردند.

اوضاع اقتصادی شهرهای استان برای صنوف بسیار نگران کننده شده است و از سویی با گذشت چهار هفته از تعطیلی واحدهای صنفی هنوز 14 شهرستان مازندران در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

هیچ شهرستان مازندران در وضعیت آبی نبوده و 5 شهرستان این استان در وضعیت نارنجی و مابقی شهرها در وضعیت زرد قرار دارند. زرد، قرمز و نارنجی شدن وضعیت شهرهای استان در روزهای متعدد متغییر شده و در عین حال رعایت‌های بهداشتی به دلیل خستگی مردم کمتر شده است.

بیم مردم مازندران با نزدیک شدن به ایام عید فطر و پایان ماه مبارک رمضان در تعطیلی چند روزه این ایام و ورود مجدد مسافران به استان دوچندان می‌شود. مردمان این خطه از مسافران می‌خواهند امسال حداقل تا تیر و مرداد به مازندران سفر نکنند. مازندران مکان مناسب و سالمی اکنون برای تفریح و سفر گردشگران نیست.

ولی آیا گوش بدهکاری به این درخواست‌ها و خواسته‌های مردمی وجود دارد؟. پاسخ خیر بوده است چرا که با گذر به شهرهای ساحلی و سواحل شهرهای مرکزی مازندران کاملا حضور مسافران و حتی بومی‌ها را در سواحل با هدف روزه خواری و تفرج در کنار ساحل بدون رعایت مسائل بداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی مشاهده می‌کنیم.

مسئولان صرفا راهی جز هشدار به مردم و مسافران ندارند و از سویی کادر بهداشت و درمان شهرهای مازندران خسته از خدمات مستمر شده اند. در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌ها، مازندران طی هفته‌های آینده با موج انبوهی از مرگ و میرها و بستری‌ها مواجه خواهد شد.

در برخی شهرهای مازندران نظیر ساری، آمل، بابلسر و رامسر در برخی روزهای هفته ظرفیت تخت‌های بیمارستانی برای پذیرش بیماران کرونایی تکمیل می‌شود که بسیار خطرآفرین با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان برای مردمان این خطه خواهد بود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.055 seconds.