.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
تصمیم نهایی؛ اجماع بعد از تایید صلاحیت‌ها
با افزایش احتمال عدم کاندیداتوری رئیسی و تقویت احتمال کاندیداتوری قالیباف و نامزدی محسن رضایی، گفته می‌شود که اصولگرایان تصمیم گیری درباره گزینه اجماعی را به بعد از طی شدن پروسه تایید صلاحیت‌ها موکول کرده‌اند.

به گزارش شمال نیوز، هر چه به انتخابات نزدیک می‌شویم، معلوم می‌شود که برنامه انتخاباتی اصولگرایان با آنچه که تصور می‌شد، فرق دارد. آن هم از زمین تا آسمان. احتمالا بر اساس وعده‌های شورای ائتلاف که یکی از دو سازکار انتخاباتی این جریان است، تصور می‌شد که در ابتدای اردیبهشت ماه تکلیف نامزد نهایی و مورد اجماع تا اندازه‌ای معلوم شده باشد. اکنون اما یازده روز گذشته و کمتر از دو هفته به ثبت نام نامزدهای ریاست جمهوری باقی است. آن هم در حالی که نه تنها نامزد اجماعی مشخص نشده بلکه هیچ پروسه و فرآیندی که رسیدن به این مرحله را نوید دهد، هم در کار نیست.


مساله اما پیچیده‌تر از این است. با توجه به رویکرد شورای وحدت در ماه‌ها و هفته‌های اخیر نیز گمان می‌رفت که سیدابراهیم رئیسی نامزد مورد اجماع و نهایی باشد و سایر چهره‌ها و ظرفیت‌های این جریان نیز از بیرون گود نظاره‌گر فعالیت‌های انتخاباتی وی. اکنون اما ورق برگشته و به نظر می‌رسد که هم کاندیداتوری رئیسی منتفی است و هم همه ظرفیت‌های این جریان قصد ورود و کاندیداتوری دارند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.037 seconds.