.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بزودی در پیشخوان مطبوعات ؛
« رمدانی » با اصناف شمال آمد / تولد تنها رسانه مکتوب بازار شمال کشور
شمال نیوز : « اصناف شمال » که با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی عباس رمدانی منتشر می شود از یک تیم تحریریه حرفه ای بهره مند است که به دغدغه ها و راهکارهای موجود واحد های صنفی خواهد پرداخت و شامل اخبار ، یادداشت ها ، تصاویر و گزارشات متنوعی می باشد .
« رمدانی » با اصناف شمال آمد / تولد تنها رسانه مکتوب بازار شمال کشور

شمال نیوز : « اصناف شمال » به عنوان تنها رسانه مکتوب بازار شمال کشور روی پیشخوان مطبوعات استان های مازندران ، گلستان و گیلان قرار خواهد گرفت .


به گزارش شمال نیوز ، « اصناف شمال » که با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی عباس رمدانی منتشر می شود از یک تیم تحریریه حرفه ای بهره مند است که به دغدغه ها و راهکارهای موجود واحد های صنفی خواهد پرداخت و شامل اخبار ، یادداشت ها ، تصاویر و گزارشات متنوعی می باشد .


در این نشریه بخش های خواندنی بسیاری وجود دارد از جمله در بخش « با پیشکسوتان » به معرفی پیشکسوتان بازار ، در بخش « پنجره ای به آسمان » یادی از شهدای اصناف شمال ، در بخش « تلنگر » به واکاوی مشکلات و معضلات واحد های صنفی و پاسخ مسئولان ، در بخش « از گذشته تا امروز » به معرفی بافت قدیمی بازار در شهرهای شمالی و در بخش « مشاور حقوقی بازار » نکات حقوقی از سوی کارشناسان و .... که می تواند جذابیت فراوانی را برای جامعه هدف داشته باشد .


گفتنی است ؛ عباس رمدانی هم اکنون صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری - تحلیلی شمال نیوز است و مسئولیت های مختلف صنفی نظیر رئیس اتحادیه رایانه ، عضویت در هیئت مدیره اتاق اصناف مرکز استان ، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ایت استان ، نایب رئیس سازمان نظام رایانه ای کشور و نماینده اصناف مازندران در اتاق اصناف کشور را در کارنامه خود دارد .ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

نا شناس 11 ارديبهشت 1400
مبارک باشد تبریک انشاالله زبان گویای جامعه بزرگ اصناف باشد.
خبرنگار 11 ارديبهشت 1400
تبریک به دکتر رمدانی عزیز که پرچمدار رسانه های مازندران است . خداقوت و کورباد هر آنکه نتواند دید
نا شناس 11 ارديبهشت 1400
انشالله به حرمت این شب عزیز

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.043 seconds.