.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
اشتباه بزرگ داور دیدار پرسپولیس - الریان
کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است که تیم الریان باید از دقیقه ۵۱ با یک بازیکن اخراجی و ۱۰ نفره به بازی مقابل پرسپولیس ادامه می‌داد.

به گزارش شمال نیوز، حیدر سلیمانی در خصوص قضاوت تانتاشف ایلگیز، داور ازبکستانی دیدار الریان قطر - پرسپولیس ایران اظهار داشت: قضاوت خوبی را از داور ازبکستانی شاهد بودیم. فقط در یک صحنه اشتباه کرد که آن هم در ادامه به آن اشاره خواهم کرد.

 

وی با شرح دقایق بحث برانگیز داوری افزود: در نیمه اول و در دقیقه 2 مسابقه کمک داور مسابقه آفسایدی را به ضرر پرسپولیس اعلام کرد که توپ به تیر دروازه الریان برخورد داشت. در این صحنه شهریار مغانلو یک متری در آفساید بود و داور به درستی این صحنه را آفساید اعلام کرد.

 

کارشناس داوری فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: دقیقه 51 مسابقه، بازیکن شماره چهار الریان (فرانک کوم) خطایی را روی امید عالیشاه مرتکب شد که تنها اشتباه داور در همین صحنه بود. البته معتقدم داور این صحنه را به خوبی دید، اما فکر می‌کنم تحت تأثیر نتیجه بازی سعی در مدیریت صحنه داشت و بازیکن الریان را اخراج نکرد. در این صحنه داور به دادن کارت زرد بسنده کرد، در حالی که باید کارت قرمز می‌داد.

 

سلیمانی در خصوص گل دقیقه 4+90 سیامک نعمتی که از سوی داور مسابقه مردود اعلام شد، گفت: پرسپولیس توسط نعمتی به گل چهارم رسید، اما برخورد توپ به عیسی آل‌کثیر که در آفساید بود، گل او را مردود کرد که این تصمیم داور مسابقه هم درست بود.

 

وی با اشاره به اعتراض بازیکنان پرسپولیس به داور مسابقه یادآور شد: برخی تک حرکات داور اعتراض پرسپولیس را به دنبال داشت، اما چون از حریف خود پیش بودند، این اعتراض‌ها دامنه‌دار نشد. پرسپولیسی‌ها اعتراض زیادی به داور داشتند، به خصوص سیدجلال حسینی که باید اعتراض‌های خود را کنترل و مدیریت کند، چون ممکن است در مراحل بالاتر برای او دردسرساز شود.

 

منبع: تسنیم


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.497 seconds.