.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
ریزش کوه محور کندوان را مسدود کرد
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس و کلاردشت (مازندران) با اشاره به ریزش کوه در دهانه شمالی تونل در منطقه هفت برادران جاده چالوس به کرج ، از مسدود شدن این محور خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، مهدی صفایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ریزش کوه در جاده کندوان در حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز رخ داد که به موجب آن هر دو محور رفت و برگشت این مسیر بسته شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه خسارت جانی و مالی نداشت ، گفت:‌ هم اکنون سه اکیپ راهداری با دو دستگاه ۲ لودر در محل حادثه مشغول پاکسازی محور هستند تا هرچه زودتر این مسیر را بازگشایی شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس و کلاردشت پیش بینی کرد که تا عصر امروز نیروهای راهداری بتوانند علاوه بر پاکسازی مسیر از ریزش مجدد سنگ ها جلوگیری کنند.

جمعه گذشته نیز سقوط یک تخته سنگ از کوه بر روی یک دستگاه خودروی سواری در جاده چالوس - کرج محدوه هزار چم باعث کشته شدن یک کودک و مجروح شدن یک زن شده بود.

حدود ۸۰ کیلومتر از مسیر ۱۶۰ کیلومتری جاده کوهستانی چالوس - کرج (کندوان) جز حوزه استحفاظی مازندران و بقیه نیز مربوط به استان البرز است که بیش از ۱۵ تونل کوچک و بزرگ و تعدادی پل در طول مسیر دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.026 seconds.