.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
انتخاب رؤسای کمیته‌های تخصصی کمیسیون اجتماعی مجلس
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رؤسای کمیته‌های تخصصی کمیسیون اجتماعی و کاندیداهای نمایندگی در شوراهای عالی مرتبط با حوزه کاری کمیسیون اجتماعی در نشست امروز کمیسیون مشخص شدند.

به گزارش شمال نیوز، علی بابایی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز رؤسای کمیته‌های تخصصی کمیسیون از سوی اعضا انتخاب شدند.

وی افزود: کمیته‌های تخصصی کمیسیون اجتماعی عبارتند از کمیته اداری استخدامی، کمیته صندوق‌های بازنشستگی، کمیته آسیب‌های اجتماعی،کمیته، اشتغال و روابط کار، کمیته تشکل‌های مردم‌نهاد، کمیته تعاون و کمیته ایثارگران که سیدسلمان ذاکر به عنوان رئیس این کمیته و علی اصغر عنابستانی نیز به عنوان رئیس کمیته اشتغال و روابط کار از سوی اعضای کمیته انتخاب شدند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: علاوه بر این اعضای کمیسیون در نشست امروز خود کاندیداهای نمایندگی در شوراهای عالی در شورای شرح وظایف کمیسیون اجتماعی مجلس برای معرفی به صحن علنی را مشخص کردند.

بابایی خاطرنشان کرد: شورای گزینش، شورای عالی اداری، شورای عالی حقوق و دستمزد، شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی، شورای آسیب‌های اجتماعی، شوراهای مربوط به حوزه کاری کمیسیون اجتماعی است که کاندیداهای نهایی برای انتخاب نماینده در این شوراها در نشست امروز مشخص و به صحن علنی مجلس برای رأی‌گیری نهایی معرفی شدند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.042 seconds.