.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
آرامش مجیدی از دلایل موفقیت استقلال بود
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد آرامشی که سرمربی این تیم روی نیمکت داشت در پیروزی آبی پوشان برابر صنعت نفت تاثیرگذار بود.

به گزارش شمال نیوز، محمدرضا شکورزاده در مورد پیروزی دو بر صفر تیم فوتبال استقلال برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: با وجود آنکه هوای آبادان بسیار گرم بود، اما استقلال توانست یک بازی خوب را از خود به نمایش گذاشته و در شرایطی که بقیه تیم‌های بالانشین نتایج خوبی کسب نکردند، آبی‌پوشان توانستند سه امتیاز این بازی را به دست آورده و تا حدودی شرایط خود را در جدول بهبود ببخشند.

 

وی ادامه داد: عده‌ای در چند روز گذشته نسبت به عملکرد فنی و عدم آمادگی جسمانی استقلال گله‌مند بودند اما آبی‌پوشان در این دیدار شرایط بهتری داشتند و به نظر می رسد انتقاداتی که مطرح شد توانست در این مورد تاثیرگذار باشد.

 

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال افزود: صنعت نفت هم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت، این تیم از سرمربی و بازیکنان جوان سود می‌برد و چندین‌بار هم استقلال را به خطر انداخت البته خط دفاع و دروازه‌بان استقلال عملکرد قابل قبولی داشتند و اجازه ندادند نفتی‌ها به گل دست پیدا کنند.

 

شکورزاده تصریح کرد: عملکرد حسینی بهتر از سایر بازیکنان بود، وی نمایش قابل قبولی از خود ارائه داد، پس از مدت‌هاست در دو بازی اخیر گلی را دریافت نکرده و اگر تمرکز بیشتری را بر روی تمریناتش بگذارد، به طور حتم بهتر از این هم خواهد شد و مانند دو فصل گذشته که توانست در ۱۱ بازی دروازه خود را بسته نگه دارد، همچنان می‌تواند در بازی‌های آینده هم چنین شرایطی را داشته باشد و به یک رکورد دیگر دست پیدا کند.

 

وی در مورد گلزنی مطهری گفت: مطهری یک تعویض طلایی بود، دیر به میدان آمد اما درست زمانی وارد شد که مدافعان حریف خسته بودند و اصرار به حمله داشتند تا بتوانند بازی را به تساوی بکشانند اما هوش و درایت مجیدی باعث شد که مطهری در ثانیه‌های پایانی از ضد حمله حریف استفاده کرده و با سرعتی مثل‌زدنی، حدود ۶۰ متر بدود تا بتواند دروازه نفتی‌ها را برای دومین‌بار باز کند البته دیاباته هم نسبت به بازی گذشته عملکرد بهتری داشت و باز هم برابر نفت آبادان به گلزنی دست پیدا کرد.

 

شکورزاده در پایان خاطرنشان کرد: یکی از دلایل موفقیت استقلال، آرامش سرمربی بود. وقتی سرمربی با خونسردی کامل از روی سکوها، تیمش را هدایت کند، این آرامش و خونسردی به بازیکنان هم منتقل می‌شود و آنها می‌توانند بازی قابل قبولی ارائه کنند بنابراین اخراج بازی برابر فولاد، تجربه خوبی برای مجیدی شد و امیدواریم آبی‌پوشان بتوانند دیدارهای باقی‌مانده خود را هم با موفقیت به پایان برسانند.

 

منبع: مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.047 seconds.