.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران خبر داد:
تمدید تمامی تسهیلات تامین اجتماعی تا پایان اردیبهشت ۹۹
مازندران مدیرکل تامین اجتماعی مازندران از تمدید تمامی تسهیلات سازمان تامین اجتماعی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تا پایان اردیبهشت ۹۹ خبر داد.
تمدید تمامی تسهیلات تامین اجتماعی تا پایان اردیبهشت ۹۹

سیدعلی‌اصغر محمودی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با ابلاغ دستور اداری به واحدهای اجرایی این سازمان، تسهیلات بیمه‌ای و درمانی در نظر گرفته شده را برای کنترل شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی مخاطبان و کارکنان این سازمان تا پایان اردیبهشت ۹۹ تمدید کرد.

وی تصریح کرد: با ابلاغ این دستور العمل دفترچه‌های درمانی بیمه شدگان تا پایان اردیبهشت ۹۹ دارای اعتبار خواهند بود و نیازی به مراجعه حضوری بیمه شدگان به شعب و کارگزاری‌ها برای تمدید دفترچه‌های درمانی نیست.

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران خاطرنشان کرد: مهلت پرداخت حق بیمه‌ بیمه شدگان اختیاری، توافقی، رانندگان درون شهری و برون شهری و کارگران ساختمانی نیز افزایش یافته است.

محمودی ادامه داد: به منظور جلوگیری از لغو قراردادها و تداوم بیمه پردازی این قبیل بیمه شدگان تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری برای پرداخت حق بیمه مهلت خواهند داشت.

وی گفت: ضمن آنکه برای تمامی بیمه شدگان به ویژه بیماران مبتلا به کرونا و همچنین مرخصی زایمان امکان پرداخت علی‌الحساب غرامت دستمزد براساس گواهی پزشک معالج فراهم شده است و این خدمات بدون نیاز به انجام تشریفات مقرر و مراجعه حضوری به شعب انجام می‌شود.

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران افزود: ثبت درخواست خدمات و تعهدات کوتاه مدت (غرامت دستمزد ایام بیماری و بارداری، پروتز، اروتز و کمک ازدواج) نیز بدون مراجعه حضوری و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی  http://eservices.tamin.ir  قابل انجام است.

محمودی بیان کرد: بر این اساس برای ثبت درخواست بازنشستگی نیازی به مراجعه حضوری به شعب تامین اجتماعی نیست و تاریخ ترک کار مندرج در لیست پرداخت حق بیمه به عنوان تاریخ درخواست بازنشستگی محسوب می‌شود.

وی اظهار کرد: همچنین انجام استعلام درخصوص تمدید یا صدور کارت هوشمند رانندگان به حالت تعلیق درآمده و تداوم بیمه پردازی آنان تا پایان اردیبهشت ۹۹ قابل انجام است.

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران تصریح کرد: امکان بیمه پردازی آن دسته از کارگران ساختمانی که کارت مهارت فنی آنان منقضی شده است تا پایان اردیبهشت سالجاری قابل انجام خواهد بود.

محمودی خاطرنشان کرد: جلسات کمیسیون‌های پزشکی موضوع ماده ۹۱ و شوراهای پزشکی نیز تا پایان اردیبهشت امسال برگزار نخواهند شد.

وی یادآور شد: انجام کلیه بازرسی‌های مرتبط با امور بیمه شدگان خاص اعم از بیمه بیکاری، احراز اشتغال قالیبافان و کارگران ساختمانی تا پایان اردیبهشت ۹۹ موضوعیت ندارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.022 seconds.