.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم ؛
تشکیل کارگروهی برای بررسی بار مالی رتبه‌بندی معلمان/ لایحه اصلی رتبه‌بندی تهیه می‌شود
شمال نیوز : وی با بیان اینکه در رتبه‌بندی معلمان 5 گروه پیش‌بینی شده است، گفت: به هر پنج گروه در رتبه‌بندی یعنی مقدماتی، پایه، ارشد، خبره و عالی، رقم رتبه‌بندی تعلق می‌گیرد اما ....
تشکیل کارگروهی برای بررسی بار مالی رتبه‌بندی معلمان/ لایحه اصلی رتبه‌بندی تهیه می‌شود

شمال نیوز:   منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم از تشکیل کارگروهی برای بررسی بار مالی رتبه‌بندی معلمان در سال‌جاری خبر داد و گفت: در تلاش هستیم لایحه اصلی رتبه‌بندی معلمان تهیه شود.

به گزارش شمال نیوز، علی کریمی‌ فیروزجایی دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم در گفت‌وگویی درباره جلسه مشترک نمایندگان تشکل‌ها با رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: در این جلسه، بحث‌های متعددی درباره رتبه‌بندی معلمان مطرح شد و مقرر شد که رتبه‌بندی معلمان اجرا شده در سال ٩٨، در احکام احیا شود.

وی با بیان اینکه در رتبه‌بندی معلمان 5 گروه پیش‌بینی شده است، گفت: به هر پنج گروه در رتبه‌بندی یعنی مقدماتی، پایه، ارشد، خبره و عالی، رقم رتبه‌بندی تعلق می‌گیرد اما به‌گونه‌ای که بیشترین سهم را گروه‌های بالاتر یعنی خبره و عالی بهره‌مند شوند.

کریمی فیروزجایی اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد که کارگروهی متشکل از آموزش و پرورش، سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور اداری و استخدامی تشکیل شود و جداول تهیه شده توسط اعضا را بررسی کرده و میزان بار مالی را مشخص کند و برای جلسه بعدی که در روز دوشنبه همین هفته برگزار خواهد شد، ارائه دهد.

وی اقزود: قرار است این جلسات به صورت مستمر تشکیل شود تا برای تهیه لایحه اصلی رتبه‌بندی معلمان جهت ارائه به مجلس اقداماتی را انجام دهد و ان‌شاءالله در ماه‌های آینده این لایحه آماده می‌شود.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان تصریح کرد: مطالبات بازنشستگان فرهنگی نیز با قید اولویت در ادامه همین جلسات بررسی و پیگیری خواهد شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.014 seconds.