.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اعتراض تند و علنی فرهاد مجیدی به وزارت ورزش
فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با انتشار یک یادداشت اعتراض خود را نسبت به مسئولان باشگاه استقلال علنی کرد.
اعتراض تند و علنی فرهاد مجیدی به وزارت ورزش

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی جوان آبی‌پوشان دراین یادداشت از آن چه که تغییرات مطالعه و وارونه مدیریتی انتقاد کرده است.

 

فرهاد مجیدی این واکنش را پس از اعلام دو نامه جدید در هیئت مدیره استقلال ( حجت نظری، احمد سعادتمند) منتشر کرده و در یادداشتش اینطور آورده که با توجه به مضیقه های مالی شدید استقلال اضافه شدن افرادی که به خودی خود فاقد سرمایه لازم برای پرداخت مستقیم به بازیکنان و بدهکار آن هستند کاری عبث و بی فایده برای اداره استقلال است.

 

مجیدی با اشاره به وضعیت فورس ماژور استقلال از لحاظ مالی و عدم پرداخت پولی به بازیکنان پیش از تعطیلات نوروزی انتقاد خود را به سمت وزارت ورزش برد و در پایان صحبت هایش این سوال را مطرح کرده که نکند این رفتارها عمدی است. گله گذاری او در اینجا به پایان میرسد که چرا وزارت ورزش استقلال را تبدیل به آزمایشگاه مدیریتی کرده است.

 

این یادداشت را بخوانید:

 

"این تصمیم‌های نادرست مدیریتی را چه کسی برای استقلال می‌گیرد؟ چطور به این نتیجه می‌رسید که سرمایه‌دار برود و کارمند بیاید؟! پولدار برود و بی‌پول بیاید؟! آیا نمی‌دانید استقلال بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان پول نقد فوری برای چند هفته آینده به خاطر بدهی‌های دادگاهی نیاز دارد؟! آیا نمی‌دانید بازیکنان من بدون یک ریال دریافتی شب‌ عید به خانه‌هایشان رفتند؟ آیا می‌دانید فقط پرداخت ۲۰ درصد قراردادهای این بازیکنان یعنی ۱۰ میلیارد تومان پول؟

 

می‌شنوم که می‌گویند چرا مربی در امور مدیریتی اظهار نظر می‌کند. کدام امور مدیریتی؟ کدام ساختار؟ کدام تشکیلات؟ آیا منظورتان یک ساختمان در سعادت آباد است و یک تیم ۴۰ نفره که هر روز باید برای دو ساعت تمرین به یک گوشه از تهران اسباب کشی ‌‌کند؟

 

دو ماه است که سکوت کردم تا شاید تصمیم گیرنده‌ها کاری کنند اما از سکوتم سو استفاده می‌کنند. ترکیب آقای خلیل‌زاده و موسوی در این وانفسای بی‌پولی چه نیازی به تغییر داشت؟ کار را به جایی رساندید که آدم شک کند مبادا این تصمیم‌ها عمدی است؟ آیا درد استقلال مصاحبه است یا بی‌پولی و دروغگویی و رفتارهای عوامفریبانه؟ مگر استقلال آزمایشگاه است که آن را تبدیل به جایی برای آزمون و خطای مدیریتی کرده‌اید؟"

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.014 seconds.