.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
جلوگیری از تغییر کاربری 26 هزار مترمربع از اراضی زراعی کلاردشت
رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: از تغییر کاربری غیرمجاز 26 هزار و 400 مترمربع از اراضی کشاورزی شهرستان کلاردشت جلوگیری شد.

به گزارش شمال نیوزبه نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازندران، حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد افزود: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، علاوه بر رفع تجاوز از زمین‌های مذکور، نسبت به قلع و قمع آثار و مستحدثات در این زمین‌ها نیز اقدام شد.

وی با تقدیر از اقدامات دادستان های استان در اجرای مصوبات شورا، درمورد خلع ید اراضی ملی استان، اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط باید از حقوق بیت پ‌المال در حوزه امور اراضی حفاظت کنند و قطعاً دادگستری استان مازندران با دقت، موارد مرتبط در این راستا را رصد و پیگیری خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری مازندران بر حمایت‌های دستگاه قضایی استان از اجرای دقیق مصوبات شورای حفظ حقوق بیت‌المال دادگستری مازندران تاکید کرد و افزود: متولیان امر باید در خصوص حقوق بیت‌المال با حساسیت برخورد کرده و با تسلط به قوانین اجازه تعرض افراد سودجو به اموال بیت‌المال را سلب کنند.

این مسؤول حفظ حقوق بیت المال یک اصل مهم و رعایت حقوق افراد جامعه را ضروری عنوان و خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان با قدرت و جدیت با متخلفین حوزه حقوق بیت‌المال برخورد قانونی خواهد داشت.

تقوی‌فرد در ادامه با اشاره به اینکه از تغییر کاربری غیرمجاز بیش از 23 هزار مترمربع از اراضی زراعی بخش چمستان شهرستان نور جلوگیری به عمل آمد، اضافه کرد: در اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها و برخورد با تغییر کاربری‌های غیرمجاز، از تغییر کاربری غیرمجاز 23 هزار و 975 مترمربع از اراضی بخش چمستان شهرستان نور جلوگیری شد.

رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال دادگستری مازندران خاطرنشان کرد: در این راستا 31 واحد مسکونی غیرمجاز با حضور نمایندگان جهادکشاورزی و نیروی انتظامی در روستاهای نانواکلا، ولیرکان، همصفا، بلده، جلیکان سفلی، بوته ده، تاکر، اناده، عبدالده و کراتکتی تخریب شد.

تقوی‌فرد با بیان اینکه باید درباره اهمیت حفاظت از اراضی کشاورزی و جلوگیری از تغییر کاربری‌های غیرمجاز در مازندران فرهنگسازی شود، از عزم جدی دستگاه قضایی استان در برخورد با تغییر کاربری غیرمجاز خبر داد و گفت: با هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز اراضی زراعی برخورد قانونی می‌شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.021 seconds.