.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
رئیس سازمان صنعت: طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات اجرا می شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای بهمن ماه تا ۱۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات در استان اجرا می شود.

به گزارش شمال نیوز، محمد محمدپور عمران اظهار داشت: با توجه به ضرورت استمرار نظارت و بازرسی از بازار کالا و خدمات به ویژه اقلام پر مصرف و اولویت دار، این طرح با به کارگیری تمامی ظرفیت ها در سراسر استان مازندران و به صورت همزمان اجرا خواهد شد.

وی هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات اعلام و تصریح کرد: در طرح ویژه نظارت و بازرسی نوروز ۹۸ از ظرفیت سایر دستگاه ها از جمله تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، اداره بهداشت و درمان و ناظران افتخاری استفاده خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: هماهنگی با دستگاه های ذیربط بر فرآیند تامین و توزیع کالا و خدمات با قیمت مناسب به مصرف کنندگان، انجام گشت های مشترک، تسریع در رسیدگی به گزارشات و شکایات مردمی و برخورد با تخلفات از دیگر اهداف این طرح است.

وی در پایان یادآور شد: هم استانی های عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلفات اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، تقلب، عدم عرضه کالا و خدمات و ... می توانند موارد را به تلفن ۱۲۴ اعلام کنند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 1.384 seconds.