.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
رضیان :مدیریت پسماند در شمال نیازمند منابع مالی است
عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: مدیریت پسماند در شمال کشور نیازمند منابع مالی است زیرا دپوی زباله در جنگل، منابع را با چالش مواجه کرده است.

به گزارش شمال نیوز، عبدالله رضیان صبح پنجشنبه در کارگروه راهبردی مدیریت پسماند با بیان ایکه اگر نسب به موضوع پسماند توجه جدی نداشته باشیم در سال های آینده به یک معضل تبدیل می شود افزود: در سال های اخیر توجهی ای به مسئله پسماند شده است و مکانیزیم اجرایی نیز تدوین شده است.

وی افزود: برای مدیریت پسماند در شمال کشور نیازمند منابع مالی است و دولت باید به این مسئله توجه اساسی داشته باشد و برای تامین مالی آن برنامه ریزی شود.

رضیان، آلودگی آبها را نتیجه دپوی پسماند در جنگل ها و حاشیه آبها دانست و گفت: پسماند منابع مورد نیاز آیندگان را باچالش جدی مواجه می کند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: سال گذشته قرار بود هزار میلیارد تومان برای موضوع پسماند درنظر گرفته شود که محقق نشد و اگر بتوانیم از صندوق توسعه ملی اعتباری برای این مسئله درنظر گرفته شود، خوب خواهد بود.

رضیان با اشاره به مسئله انتقال آب دریای خزر یادآور شد: این طرح نیازمند کار کارشناسی است و نمایندگان استان با آن مخالف هستند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.041 seconds.