.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
15 مردادماه؛ آغاز پروازهای حج تمتع در مازندران
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: 3 هزار و 220 نفر از حجاج مازندران در قالب 12 پرواز از 15 مردادماه امسال عازم سرزمین وحی می‌شوند.

به گزارش شمال نیوز،سعدالله وطن‌خواه امروز درباره زمان پروازهای حج تمتع در فرودگاه مازندران اظهار کرد: ۳ هزار و ۲۲۰ نفر از حجاج مازندران در قالب ۱۲ پرواز از ۱۵ مردادماه امسال عازم سرزمین وحی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه پروازهای حج تمتع از ۱۵ تا ۲۰ مرداد ماه به مدت ۵ روز در فرودگاه دشت‌ناز ساری ادامه دارد، افزود: تمامی پروازها توسط هواپیمای سعودی انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با اعلام اینکه تمامی تمهیدات لازم برای انجام پروازها اندیشیده شده است، اضافه کرد: لازم است حجاج به توصیه‌ها توجه کرده و چهار ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور یابند.

این مسؤول با بیان اینکه سالن‌های فرودگاه برای میزبانی استقبال از زائران آماده است، تصریح کرد: مجموعه فرودگاهی برای انجام عملیات پروازی مطلوب به‌منظور اعزام حجاج آمادگی کامل دارد.

وطن‌خواه خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع حج و تبعات سیاسی و بین‌المللی مسائل آن لازم است حجاج از حمل موادمخدر پرهیز کنند در این زمینه با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با دادستان و فرماندهی انتظامی مازندران نحوه اطلاع‌رسانی و برخورد با زائرانی که احتمالا به‌دلیل عدم آگاهی داروهای غیرمجاز را همراه خود حمل می‌کنند پیش‌بینی شده است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 1.59 seconds.