.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
همایش ملی آموزه های اسلامی؛ انسان معاصر و نظام خانواده در ساری پایان یافت
همایش ملی آموزه های اسلامی؛ انسان معاصر و نظام خانواده که با پیام تصویری آیت الله جوادی آملی به این همایش، زینت خاصی بخشید با اهداء جوائز به مقاله های برتر پایان یافت.
همایش ملی آموزه های اسلامی؛ انسان معاصر و نظام خانواده در ساری پایان یافت

به گزارش شمال نیوز، نخستین همایش ملی آموزه های اسلامی؛ انسان معاصر و نظام خانواده، امروز(31فروردین) به همت موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(صلی الله علیه وآله وسلم) در مرکز مازندران، دیار علویان با شکوه تمام برگزار شد.

زینت بخش این همایش پخش پیام تصویری آیت الله جوادی آملی بود که ایشان، طی سخنانی حکمت آموز و ژرف به اهمیت قرآن، اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام)، شرع، خانواده و ... اشاره های تاثیرگذاری داشتند.

در همایش ملی آموزه های اسلامی؛ انسان معاصر و نظام خانواده از کتاب های سرشت تا بهشت(مجموعه مقالات همایش ملی آموزه های اسلامی؛ انسان معاصر و نظام خانواده)، قلب فرماندهی(جستاری تحلیلی پیرامون ابعاد شخصیتی و سلوک عملی سردار سرلشکر شهید محمد حسن طوسی، قائم مقام لشکر ویژه 25 کربلا) از سید حسین ولی پور زرومی، گردشگری و گردشگر در قرآن از دکتر سید رمضان موسوی، فرزندنامه (درنگی بر فرزندنامه های مشاهیر و نام آوران) از محمدعلی دیانی و صبورا مدرسی، رونمایی شد.

به گزارش شبستان، مسعود روحانی با خطبه خوانی رجبیه و بعثت پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) حاضران در همایش را به فیض رساند.

اهداء جوائز به مقاله های برتر و قرائت بیانیه هیئت داوران، پایان بخش همایش ملی آموزه های اسلامی؛ انسان معاصر و نظام خانواده در ساری بود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.02 seconds.