.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
رامین رضاییان به استقلال تهران می‌رود!
مدافع ملی‌پوش پرسپولیس بعد از درگیری در اردوی امارات و اخراج از سوی برانکو ایوانکوویچ هنوز موفق به جلب رضایت سرمربی برای حضور در تمرینات نشده است.

به گزارش شمال نیوز، رامین رضاییان که یکی از موثرترین بازیکنان پرسپولیس در دو فصل اخیر محسوب می‌شود بارها با رفتار خود باعث ایجاد چالش در این تیم شده است. عدم حضور این بازیکن در دیدار نیمه نهایی فصل گذشته جام حذفی برابر ذوب آهن به دلیل مصدومیت که با واکنش کاپیتان و دیگر اعضای این تیم همراه شد و در ادامه دریافت فسخ قرارداد عجیبش از سازمان لیگ برای ترک پرسپولیس و حضور در لیگ ترکیه و تیم ریزه اسپور از اتفاقات عجیبی است که توسط این بازیکن رقم خورده است.

او در تازه ترین اقدام خود در اردوی امارات و پیش از جدال برابر الوحده در لیگ قهرمانان آسیا با علی علیپور در تمرین درگیر شد و از سوی برانکو ایوانکوویچ اخراج شد. او در بازگشت به تهران هنوز موفق به جلب رضایت مسوولان این تیم و البته برانکو ایوانکوویچ برای حضور در تیم و تمرینات آن نشده است و این روزها با سیاست سکوت و تمرین اختصاصی قصد دارد خود را مهیای شرایطی جدید کند.

بهروز رهبری فرد، کاپیتان متعصب سابق پرسپولیس معتقد است این بازیکن احتمال دارد در تصمیمی عجیب سر از استقلال در بیاورد: به نظر من باشگاه هیچ کاری نباید بکند. اینها جوان هستند و پرانرژی. من وقتی خودم به روزهای فوتبالم فکر می کنم و یاد آن کارهایی که در زمان علی آقای پروین انجام دادم می افتم به خودم می گویم چه کارهایی بود که تو می کردی در بازی با الهلال دنبال بازیکن کلمبیایی آنها کردم که الان به آن کار خودم می خندم. زمان ما هم در تمرینات دعوا بود . نه یک بار، دو بار هزار بار. چک می زدیم، لگ پرتاب می کردیم و ... اما هر بار که دعوا می شد علی پروین رویش را آن طرف می کرد که انگار دعوا را ندیده است. بعد هم بزرگترها و محمودخان خوردبین با ما صحبت می کردند و با جریمه موضوع خاتمه پیدا می کرد.

IMG10031725

او در ادامه گفت: گر قرار اخراج بود علی پروین صدبار من را از آن تیم کنار گذاشته بود اما علی آقا همیشه سعی می کرد بازیکنانی که پرسپولیسی هستند را حفظ کند. بعد ها که خود ما بزرگ تر شدیم با جوان ها صحبت می کردیم. خود من بارها با مهرداد اولادی خدابیامرز صحبت کردم. الان هم بزرگانی مثل سیدجلال حسینی باید کمک کنند. آنها باید با رامین رضاییان حرف بزنند. به راحتی که نمی توان یک بازیکن را کنار گذاشت. رامین حیف است و می تواند در آسیا به پرسپولیس کمک کند.

رهبری فرد با مثال رفتار بازیکنانی مثل نیکبخت واحدی، علی انصاریان و مهدی هاشمی نسب گفت: اگر بازیکن را حذف کنیم و برود استقلال دل هوادار پرسپولیس می شکند. مگر علی پروین که هاشمی نسب را اخراج کرد چه اتفاقی افتاد ، رفت استقلال و آن همه جنجال درست شد. صدهزار نفر شعار می دادند: «مهدی بیا پول بگیر!» در حالی که مهدی برای پول نرفته بود او را بیرون کردند. حالا هم وقتی یک بازیکن مثل رامین رضاییان که پرسپولیس را دوست دارد اخراج شود برای آنکه عقده اش را خالی کند به استقلال می رود. علی انصاریان چرا به استقلال رفت؟ آیا استقلالی بود؟ او هم از روی لجبازی آن تصمیم راگرفت.ما باید به این نفرات کمک کنیم و به جای آنکه به دنبال اخراج شان برویم با آنها حرف بزنیم.

رهبری فرد جزو بازیکنانی بود که بارها به دلایل مساله انضباطی از این تیم کنار گذاشته شد و هر بار صحبت از حضورش در استقلال بود اما این بازیکن متعصب دهه هفتاد تنها به عضویت پاس در آمد و بار دیگر فرصت بازگشت به پرسپولیس را نیز دریافت کرده بود. مهدی هاشمی نسب نیز که یاغی دوران خود محسوب می شود به دلیل درگیری و مشکل با علی پروین در تصمیمی عجیب راهی باشگاه استقلال شد تا خشم هواداران پرسپولیس را در آن مقطع به همراه داشته باشد. اکنون باید دید سرنوشت رامین رضاییان که گفته می‌شود پالس‌های مثبتی از سوی استقلالی‌ها دریافت کرده چه خواهد شد. /ایلنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.077 seconds.