.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
قتل به دلیل اختلاف خانوادگی در گلوگاه / داماد خشن برادر زنش را کشت
شمال نیوز: اختلافات خانوادگی و مشاجره لفظی داماد و برادر همسر در شهرستان گلوگاه منجر به درگيری و قتل برادر همسر شد.

شمال نیوز: اختلافات خانوادگی و مشاجره لفظی داماد و برادر همسر در شهرستان گلوگاه منجر به درگيری و قتل برادر همسر شد.
 

به گزارش شمال نیوز به نقل از به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه گفت:در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر مرگ مشکوک جوان 40 ساله ای به نام حسن – س در یک دامداری،بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند .
 

سرهنگ محمدپور خلیلی افزود: نامبرده که با ضربات ناشی از شی نوک تیز در پشت ، قفسه سينه ، پهلوها و چانه مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود به علت خونریزی شدید قبل از انتقال به بیمارستان جان باخت .
 

وی گفت: پس از انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه محل وقوع قتل،کارآگاهان اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری عامل قتل آغاز کردند .
 

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه افزود : در ادامه تحقیقات پلیسی ماموران به فردی به نام رضا – م داماد مقتول مظنون شده و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی،در اقدامی عملیاتی و غافلگیرانه،در کمتر از یک ساعت متهم را به همراه آلات جرم که در خانه مادر خود مخفی شده بود دستگیر کردند.
 

سرهنگ محمدپور خلیلی گفت : متهم که منکر ارتکاب قتل برادر همسر خود شده بود، درادامه تحقیقات و بازجویی های فنی و تخصصی به قتل اعتراف کرد .

وی افزود : متهم علت ارتکاب به این جنایت را اختلافات خانوادگی با خانواده همسر خود عنوان کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.025 seconds.