.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
یادمان هفت تپه در استان خوزستان احیا می‌شود
فرمانده سپاه کربلای استان مازندران با اشاره به خاطرات رزمندگان دفاع مقدس در یادمان هفت تپه گفت: امسال یادمان هفت تپه در استان خوزستان احیا می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی صبح امروز در نشست هیئت امنای مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران با اشاره به اینکه هفت تپه از آرزوهای رزمندگان دفاع مقدس برای احیا است اظهار داشت: هفت تپه مشهد شهدای مازندران بوده و باید بازدید به این منطقه به یادماندنی مجددا احیا شود.

وی با بیان اینکه بنا داریم اردوگاه شهید جعفرزاده را در آبادان به هفت تپه انتقال دهیم تصریح کرد: مازندران آماده اجرای طرح‌های فرهنگی در هفت تپه است.

بابایی با اشاره به اینکه آمادگی نیروی انسانی، فنی برای احیا هفت تپه داریم افزود: پیشنهاد می‌شود از محل اعتبارات استانی کار انتقال اردوگاه شهید جعفرزاده به هفت تپه برای پذیرش زائران انجام شود.

وی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور همه ساله از 15 مهرماه در کشور آغاز خواهد شد گفت: آثار بسیاری معنوی این اردوهای راهیان نور برای دانشجویان، دانش آموزان و مردم دارد.

عباس‌علی رضایی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران نیز در این نشست با اشاره به اینکه در ورودی ادارات استان تمثال شهدای استان جانمایی خواهد شد افزود: این اقدام در چند اداره استان انجام شده است.

علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری نیز در این نشست با بیان اینکه ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران در دستور کار شهرداری ساری قرار گرفته است اظهار داشت: تکمیل این پروژه بزرگ ملی و اثرگذار استان نیازمند حمایت و ورود جدی همه ادارات استان و شهرداری‌های شهرها است.

وی افزود: ساخت المان و گنجینه شهدای مازندران در ادارات به صورت متحدالشکل صورت گیرد تا مدل‌سازی و زیباسازی شود./تسنیم


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.047 seconds.