.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
۲۳ دوربین سرعت سنج جدید در مازندران نصب شده است
سرپرست مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مازندران گفت: تعداد ۲۳ عدد دوربین سرعت سنج لیزرگان در اختیار پلیس راه استان برای کنترل و ثبت تخلف سرعت قرار گرفته است.

به گزارش شمال نیوز:حسن هاشمیاظهار داشت: این دوربین ها جز پیشرفته ترین دوربین های موجود در دنیا بوده و  دارای بالاترین دقت و صحت عملکرد در ساعات مختلف روز و هر نوع شرایط آب و هوایی می باشند.

وی افزود: پیش از این نیز ۱۴ عدد دوربین لیزرگان توسط این اداره کل در اختیار فرماندهی پلیس راه استان قرار گرفته بود.

سرپرست مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران تصریح کرد: همچنین برای ثبت و کنترل مکانیزه سرعت وسیله نقلیه و صدور جریمه خودکار برای خودروهای متخلف مقرر است تعداد ۶۵ عدد سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در جاده های شریانی استان نصب و مورد بهره برداری قرار گیرد.

هاشمی افزود: این سامانه ها علاوه بر ثبت تخلف سرعت لحظه ای وسایل نقلیه امکان محاسبه سرعت متوسط خودروهای عبوری را نیز دارد. همچنین این سامانه امکان تشخیص و ثبت تخلف فاصله طولی و عرضی بین وسایل نقلیه را نیز دارد و هدف اداره مدیریت راهها از توسعه سامانه های هوشمند حمل و نقلی، ارتقاء هر چه بیشتر ایمنی در جاده های استان می باشد و امید آن داریم نرخ تصادفات در جاده های استان را کاهش دهیم./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 1 دي 1395
با تشکر ، امیدواریم با این عمل شاهد کاش تخلفات جدی رانندگان همانند صحبت با تلفن همراه ،سرعت زیاد،انحراف به راست ،راعایت حق تقدم و ... باشیم که معضل است.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.025 seconds.