.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
کمیته بررسی حادثه کوی ۲۲ بهمن ساری تشکیل شد
فرماندار ساری با تاکید بر توجه بیشتر مسئولان به مشکلات مردم گفت: کمیته بررسی حادثه کوی ۲۲ بهمن ساری تشکیل شد.

به گزارش شمال نیوز  به نقل از خبر ارسالی روابط عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین زادگان در نشست با مسئولان قضایی، امنیتی، انتظامی و اجرایی شهرستان ساری اظهار داشت: کمیته‌ای متشکل از نمایندگان دستگاه‌ها اجرایی راه و شهرسازی، شهرداری و با حضور پلیس راهنمایی و رانندگی و دستگاه قضا زیر نظر معاونت فرمانداری ساری تشکیل شده و وضعیت موجود منطقه را بررسی کند تا شاهد حادثه مشابهی نباشیم.

وی افزود: صدای مردم را باید بشنویم، هنر مدیریت در این است که قبل از وقوع حادثه، مسائل را پیگیری کنیم و قبل از اینکه اعتراض مردم در قالب تجمعات شکل گیرد، این خواسته‌های به‌حق مورد رسیدگی قرار گیرد.

حسین زادگان درباره تصادفی که در کمربندی شمالی و تقاطع کوی 22 بهمن رخ داد و منجر به کشته شدن عابر پیاده شد، خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌های مسئول باید درباره حادثه اخیر پاسخگو باشند.

محمودآباد میزبان مسابقات تکواندو قهرمانی استان شد

رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد با اشاره به برگزاری برنامه‌های ویژه هفته تربیت بدنی در غرب استان گفت: محمودآباد میزبان مسابقات تکواندو قهرمانی استان شد.

مسعود یوسفی در دیدارجامعه ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی اظهار داشت: نباید امر ورزش تنها در یک هفته مورد توجه قرار گیرد بلکه باید در تمام طول سال به فکر ورزش و ورزشکاران باشیم و به آنها توجه شود.

وی افزود: نگاه تک بعدی به ورزش یکی از مشکلات مهم است که موجب ایجاد مشکلات فراوانی در جامعه شده که در بسیاری از مواقع سبب کم توجهی به ورزش می‌شود.

ظرفیت‌های متعدد شهرستان ساری برای تبدیل شدن به شهر هوشمند

فرماندار ساری گفت: ساری از ظرفیت‌های متعددی برخوردار است که در هوشمندسازی این شهرستان کمک کار است.

احمد حسین زادگان در نشست کارشناسی شهر هوشمند ساری افزود: مازندران استان کشاورزی است که از طبیعت بکر در حوزه گردشگری برخوردار است.

وی با اشاره به عرصه بکر گردشگری مازندران و وجود مراکز پذیرایی و هتل‌ها افزود: دریا فرصت بکر و قابل توجهی در گردشگری است و خدمات ساحلی در حوزه گردشگری نداریم.

منبع:تسنیم


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.028 seconds.