.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
ساری دارای فرصتهای مناسبی برای توسعه گردشگری سلامت است
رئیس مرکز بهداشت شهرستان ساری گفت: گستره خدمات در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان، فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری سلامت است.

به گزارش شمال نیوز، عقیل برزگر صبح چهارشنبه در نشست کارشناسی شهر هوشمند تصریح کرد: شهرستان ساری دارای ۱۶۳ خانه بهداشت، ۵۰ مرکز بهداشتی و درمانی، پنج بیمارستان دولتی و سه بیمارستان خصوصی است.

معاون اداره مخابرات ساری نیز در این نشست گفت: در شهرستان ساری ۲۶۵ هزار شماره تلفن ثابت در حال استفاده و یکصد مرکز تلفن داریم.

جوانمرد خاطرنشان کرد: ۶۰ هزار فیبر نوری به درب منازل کشیده می‌شود که سهم زیادی از این فیبر نوری مربوط به شهرستان ساری است و با سازمان نظام‌مهندسی ساختمان، مکاتبه انجام دادیم تا در ساختمان‌هایی که جدید احداث می‌شود تجهیزات فیبر نوری را اجرا کنند.

این مسئول بابیان اینکه سیستم اینترنت بی‌سیم را که بر اساس فیبر است به درب منازل و ساختمان‌های اداری می‌بریم، گفت: با این سیستم، افرادی که در منازل، اینترنت بی‌سیم دارند می‌توانند در مناطق دیگر هم بانام کاربری و رمز عبور اینترنت خود، از خدمات اینترنتی بهره‌مند شوند.

در بخش دیگری از این نشست رئیس اداره جهاد کشاورزی ساری اظهار کرد: مازندران در تولید بسیاری از محصولات کشاورزی، رتبه نخست را در کشور دارد و بیش از ۳۰۰ واحد پرورش مرغ گوشتی داریم که بخشی از این واحدها به شکل مکانیزه اداره می‌شود.

محمد قاسم نژاد خاطرنشان کرد: رسیدگی به وضعیت صنایع تبدیلی، می‌تواند باعث رونق بازار محصولات کشاورزی شود./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.024 seconds.