.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
ورزشکاران المپیکی و جهانی مازندرانی به کربلای معلی اعزام می‌شوند
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران از اعزام ورزشکاران المپیک و جهان مازندرانی به کرلای معلی خبر داد.

به گزارش شمال نیوز:سیدجواد حسینیان  با اشاره به اجرای برنامه متنوع فرهنگی ورزشی از سوی این سازمان اظهار کرد: همزمان با اربعین اباعبدالله الحسین(ع) تعدادی از قهرمانان جهان و المپیک از مازندران کربلای معلی اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه اعزام ورزشکاران و قهرمانان ورزش مازندران آبان‌ ماه می‌شود، اظهار کرد: این اعزام برای ترویج فرهنگ پهلوانی و اخلاق‌مداری عشق به ائمه اطهار است.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با اشاره به تعامل و همکاری نزدیک با اداره کل ورزش و جوانان استان در راستای برنامه‌های متنوع گفت: ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی که با تاریخ ورزش کشورمان عجین است باید سطح کشور و استان توسعه یابد.

حسینیان با اشاره به اخلاق‌مداری و جوانمردی ورزشکاران مازندران افزود: بیشتر قهرمانان ورزش مازندرانی مدال قهرمانی‌شان را با احترام تقدیم خانواده شهدا غواص و مدافع حرم می‌کنند.

این مسؤول در پایان از تشکیل حلقه صالحین مربیان ورزش برای ترویج اخلاق‌مداری در بین ورزشکاران جوان خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات شایسته قهرمانان و پهلوانان ورزش مازندران یاد و ذکر ائمه اطهار در میدان مسابقات قهرمانی است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.024 seconds.