.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
حذف یارانه ثروتمندان و اختصاص آن به مددجویان
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد رئیس کمیته امداد برای حذف یارانه دهکهای بالا و اختصاص اعتبار آن به مددجویان کمیته امداد خبر داد.

به گزارش شمال نیوز: اصغر سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه عصر دیروز(2 آبان) کمیسیون متبوع خود اظهار کرد: این جلسه با حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار شد.

وی افزود: فتاح گزارشی درباره موانع و مشکلات پیش روی اشتغال، بهداشت، مسکن، درمان و همچنین مشکلات ازدواج مددجویان کمیته امداد  به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها به پیشنهادات فتاح در این نشست اشاره کرد و گفت: وی پیشنهاد کرد دهک‌های بالا از هدفمندی حذف شده و اعتبارات حاصله به اعضای تحت پوشش کمیته امداد اختصاص یابد.

سلیمی تصریح کرد: در این جلسه همچنین مواد باقی‌مانده از طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سلیمی در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین مواد مورد بررسی درباره میزان تحصیلات نامزدهای انتخابات شوراها در شهرهای بزرگ و مدت زمان استعلام از وضعیت افراد برای انتخابشان برای سمت شهرداری بررسی شد./تسنیم


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.077 seconds.