.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
رئیس اتاق بازرگانی مازندران:
تشکل آبزی‌پروری مازندران تقویت شود
شمال نیوز: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با اعلام اینکه آمادگی برای حمایت از تولید آبزیان در استان وجود دارد، گفت: تشکل آبزی‌ پروری مازندران نیاز به تقویت ویژه دارد.

شمال نیوز: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با اعلام اینکه آمادگی برای حمایت از تولید آبزیان در استان وجود دارد، گفت: تشکل آبزی‌پروری مازندران نیاز به تقویت ویژه دارد.

به گزارش شمال نیوز، عبدالله مهاجر امشب در جلسه بررسی وضعیت تولید آبزیان در استان مازندران اظهار کرد: برای مصرف مناسب آبزیان در استان باید فرهنگ‌سازی مناسبی انجام شود.

وی با اعلام اینکه دسترسی به ماهی‌های تولیدی استان مناسب نیست، گفت: راه‌های مناسب دسترسی آسان مردم به ماهی در دستور کار قرار گیرد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران خاطر نشان کرد: سرانه مصرف ماهی مازندران باید افزایش یابد و یکی از راهکار آن دسترسی راحت مردم به ماهی است.

وی با اعلام اینکه 80 درصد ماهیان گرم آبی در استان تولید می‎شود، افزود: تولیدکنندگان این بخش نتوانستند خودشان را به خوبی معرفی کنند و ظرفیت تولیدات خویش را در استان معرفی کنند.

مهاجر با اعلام اینکه در استان دغدغه برای رفع راهکاری‌های تولید وجود دارد، گفت: دغدغه فعالان تولید ماهی باید در قالب تشکل‌ها مطرح شود.

وی اضافه کرد: تشکل منسجم تولیدکنندگان ماهی در استان باید تشکیل شود، با داشتن تشکل قوی امکان پیگیری برای رفع موانع تولید وجود دارد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران یادآور شد: حق در کشور گرفتنی است، به شرطی که راهکار مناسبی از راه قانونی پیگیری شود.

وی در پایان گفت: تشکل منسجم تولیدات آبزی در استان تشکیل شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.043 seconds.