.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
اوحدی: تنها راه مطمئن برای دریافت ویزا سامانه سماح است
رئیس سازمان حج و زیارت از ثبت‌نام ۴۰۰ هزار نفر برای راهپیمایی اربعین در سامانه سماح خبر داد و گفت: تنها راه مطمئن برای دریافت ویزای عراق در اربعین، سامانه سماح است.

به گزارش شمال نیوز: سعید اوحدی افزود: تنها راه مطمئن برای دریافت ویزای عراق در اربعین حسینی، سامانه سماح است و امیدواریم زائران به موقع در این سامانه ثبت نام کنند.

وی اظهار داشت: از سال گذشته ستاد مرکزی اربعین با تمهیداتی، به وزارت کشور منتقل شد و تا امروز 18 جلسه این ستاد با مسئولیت وزارت کشور تشکیل شده است. همچنین کمیته‌های 13 گانه‌ای تشکیل و کمیته فرهنگی برعهده بعثه مقام معظم رهبری و ثبت نام زائران نیز بر عهده سازمان حج واگذار شده است.

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: سال گذشته اسکان، تغذیه و تدارکات نیز با سازمان حج و زیارت بود و امسال بر عهده ستاد بازسازی عتبات گذاشته شده و در حوزه تمهیدات در مرزهای کشور و بازسازی موکب‌ها کارهای ارزشمندی صورت گرفته است.

اوحدی افزود: در حوزه فرهنگی برنامه‌های عمیقی از سوی بعثه مقام معظم رهبری در نظر گرفته شده و ما نیز بر اساس آسیب شناسی سال گذشته، سامانه سماح را در نظر گرفتیم و زائرین می‌توانند 24 ساعته ثبت نام کنند.

وی در رادیو گفت‌وگو خاطرنشان کرد: با بانک مرکزی هماهنگی‌هایی صورت گرفت و پرداخت‌ها نیز از طریق درگاه اینترنت صورت می گیرد و 40 دلار هزینه ویزا نیز بصورت ریالی از این درگاه پرداخت و با نرخ روز به کنسولگری عراق واریز می‌شود.

اوحدی اظهار داشت: توصیه می‌کنیم زائران از همین کانال ثبت نام کنند و دفاتر مجاز زیارتی نیز به همین سامانه سماح راهنمایی می‌کنند و آمار ثبت نامی ما به مرز 400 هزار نفر رسیده است. سال گذشته در این زمان، هنوز ثبت نام را آغاز نکرده بودیم و شاید آمادگی برای پذیرش 2 میلیون زائر را داشته باشیم.

وی گفت: از زائرانی که هنوز تصمیم نگرفته‌اند تقاضا می‌کنم هرچه زودتر به سامانه سماح مراجعه کنند، هیچ ترافیکی برای این سامانه وجود ندارد و زائران می‌توانند مرز خود را مشخص کنند.

اوحدی با اعلام اینکه مردم نباید به تبلیغات سوء استفاده کنندگان توجه کنند، تصریح کرد: تنها راه مطمئن برای دریافت ویزا سامانه سماح است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.746 seconds.