.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
پیشنهاد رابطه غیراخلاقی ترامپ به 11 زن
تعداد زنانی که ترامپ را به ارائه پیشنهاد روابط غیراخلاقی متهم کردند به 11 نفر رسید.

فارس: به گزارش ان بی سی، «جسیکا دریک» یازدهمین زن آمریکایی در یک کنفرانس خبری دونالد ترامپ را متهم به پیشنهاد روابط غیراخلاقی کرد.

وی در این کنفرانس خبری که به همراه وکیلش حاضر شده بود گفت که دونالد ترامپ در ازای دریافت پول به وی پیشنهاد روابط غیراخلاقی داده است.

وی گفت: ترامپ وی را در ازای دریافت 10 هزار دلار برای روابط غیراخلاقی به جت اختصاصی خود دعوت کرده بود.

این یازدهمین نفری است که دونالد ترامپ نامزد جنجالی جمهوریخواهان را به داشتن روابط غیراخلاقی با زنان در آمریکا متهم میکند.

جسیکا دریک با اشاره به اینکه به دنبال شهرت نیست گفت که به خاطر همبستگی با زنان آمریکا حاضر شدم این اظهارات را علیه ترامپ بیان کنم.

پیش از این 10 زن دیگر دونالد ترامپ را به تعرض جنسی علیه خود متهم کرده بودند.
به عنوان مثال «سامر زروس،» یک شرکت‌کننده سابق در برنامه تلویزیونی «اپرنتیس،» که ترامپ میزبانش بوده است، در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد در سال ۲۰۰۷ از سوی ترامپ مورد تعرض جنسی قرار گرفته است.

همچنین «کریستین اندرسون» که پیش‌تر مدل بوده، در مصاحبه با روزنامه واشینگتن پست ترامپ را متهم کرده که در دهه ۱۹۹۰ در باشگاهی شبانه وی را مورد آزار جنسی قرار داده است.

ترامپ در مناظره دوم با هیلاری کلینتون این اتهامات را رد کرد اگر چه وی بابت اظهاراتش در ویدئویی که روزنامه واشگتن پست از وی درباره زنان منتشر کرده بود عذرخواهی کرد.

در این فیلم که تاریخش به سال 2005 برمی‌گردد، ترامپ با لحنی مفتخرانه از تلاش‌هایش برای برقراری روابط جنسی با زنان سخن گفته و عنوان می‌کند: «وقتی آدم ستاره باشد آنها (زنان) اجازه هر کاری را به او می‌دهند.»

ترامپ در این فایل، از رکیک‌ترین الفاظ برای توصیف تلاش‌هایش برای روابط جنسی با زنان استفاده و همچنین به یک مورد از تلاش ناموفقش برای فریب یک زن متاهل اشاره می‌کند.

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری به دنبال جنجال بر سر انتشار اظهارات رکیکش در بیانیه‌ای عذرخواهی کرد اما در مقابل تهدید کرد که درباره روابط جنسی بیل کلینتون شوهر رقیب دموکراتش بیشتر صحبت خواهد کرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.081 seconds.