.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
10 درصد تردد کل کشور در مازندران صورت می گیرد
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های مازندران گفت: 10 درصد تردد کل کشور در مازندران صورت می گیرد.

به گزارش شمال نیوز:احمد آفرین محمدزاده با اشار به اینکه در حال حاضر 14 میلیون تن روزانه جابه جایی بار و 5میلیون مسافر در حمل و نقل عمومی مازندران صورت می گیرد، عنوان کرد:

 مازندران استان خاص در موقعیت گردشگری و در کریدور غرب به شرق قرار دارد.

وی با اعلام اینکه  10 درصد تردد کل کشور در مازندران صورت می گیرد و از این رو نیاز دارد زیرساخت ها توسعه یابد، افزود: کمتر از سه درصد راه های کشور در استان مازندران قرار دارد و  نوسازی ناوگان و ایمن سازی عبور و مرور در این بخش ضرورت دارد.

محمدزاده با اشاره به اینکه اولویت اصلی در سیستم های حمل و نقل بالا بردن ایمنی و روان سازی ترافیک است، تصریح کرد:  ادغام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و اقدامات نظارتی در توسعه آی پی اس یا دوربین ثبت تخلف در مازندران در راستای افزایش ایمنی و روان سازی ترافیک صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه دوربین های ثبت تخلف دوربین های پلاک خوان نیز هستند، عنوان کرد: این دوربین ها سرعت لحظه ای و میانگین سرعت را نیز مشخص می کنند و در کنار آن عوامل نظارت جاده ای نیز توسعه می یابد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های مازندران با تاکید بر اینکه بیش از 80 درصد تردد در مازندران جاده ای است، بیان کرد: تردد ریلی و دریایی در جایگاه بعدی تردد در استان مازندران قرار دارند./ایسنا

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.032 seconds.