.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
عضو هیات رئیسه مجلس اعلام کرد:
نمایندگان شمال، مخالف انتقال آب به سمنان هستند/ سرنوشت ارومیه در انتظار دریای خزر
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با بیان اینکه بعید می دانم این طرح تحقق پیدا کند تصریح کرد: این طرح از نظر ابعاد مالی وفنی آسیب های زیادی را به منطقه شمال کشور،‌ دریای خزر و مردم این مناطق وارد خواهد کرد.

شمال نیوز: نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب دریای خزر به استان سمنان از نظر فنی و عملی امکان پذیر نیست.

به گزارش شمال نیوز، علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با میزان درباره طرح انتقال آب دریای خزر به استان سمنان اظهار کرد: نمایندگان شمال کشورمان مخالفت خود را به دلیل ابعاد فنی، محیط زیستی و مالی با این طرح اعلام کردند.

وی افزود: هفته گذشته در راستای بررسی این طرح نمایندگان با رئیس سازمان محیط زیست جلسه برگزار کردند و تاکید داشتند که این موضوع از نظر علمی و عملی قابل تحقق نیست و به ضرر مردم خطه شمال کشورمان محسوب می شود.

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به اینکه این طرح همچنین در کمیسیون کشاورزی مجلس مورد بررسی قرار گرفته است تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد تا درباره این موضوع و انتقال آب دریای خزر به سمنان وزیر نیرو در جلسه کمیسیون حضور پیدا کرده و در این باره توضیحات لازم را ارائه دهد.

یوسف نژاد با بیان اینکه بعید می دانم این طرح تحقق پیدا کند تصریح کرد: این طرح از نظر ابعاد مالی وفنی آسیب های زیادی را به منطقه شمال کشور،‌ دریای خزر و مردم این مناطق وارد خواهد کرد.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه بیشتر مردم خطه شمال از طریق بهره برداری از آب به صنعت کشاورزی در این منطقه رونق بخشیده اند بدون شک انتقال آب دریای خزر به سمنان باعث خواهد تا ارومیه دیگر رقم بخورد که این موضوع به مشکلات متعددی را برای مردم شمال کشورمان و عموم جامعه ایجاد خواهد کرد./350


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.031 seconds.