.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

ربع سكه 60 هزار تومان شد

رييس اتحاديه كشوري طلا و جواهر خاطرنشان كرد: دليل امر اين بود كه دولت آمريكا دلار را تا حدودي تقويت كرد و سبب شد كه قيمت طلا كه سير صعودي به خود گرفته و به بالاي 980 دلار رسيده بود، سير نزولي پيدا كند و به 934 دلار برسد.

در حالي كه بازارهاي جهاني با روند نزولي قيمت طلا روبه‌روست، بازارهاي داخلي ايران نه تنها شاهد كاهش قيمت‌ها نيست؛ بلكه به طور جزئي افزايش قيمت‌ها را تجربه مي‌كند.

محمد كشتي‌آراي- رييس اتحاديه كشوري طلا و جواهر- در گفت‌وگو با ايسنا، با بيان اين مطلب گفت: در بازار داخلي جريان قيمت‌ها از هفته گذشته برعكس بازارهاي جهاني، روز به روز بالاتر و بالاتر رفته است.

وي دليل اين امر را افزايش قيمت دلار در بازار داخلي، بالا رفتن تقاضا و خروج از ركود فصلي بازار ذكر و اظهار كرد: اين عوامل سبب شده كه قيمت طلا افزايش يابد و تقاضا براي خريد طلا به ويژه سكه بالا برود.

كشتي‌آراي ادامه داد: در هفته گذشته با توجه به ثابت ماندن و يا كاهش قيمت نفت در بازارهاي جهاني و بهبود نسبي شاخص‌ها در اكثر بورس‌هاي جهان، نوسانات عمده‌اي در بورس‌ها اتفاق نيفتاد؛ به طوري كه اوايل هفته، هر اونس طلا كه 939 دلار بود در پايان هفته فقط پنج دلار كاهش داشت.

رييس اتحاديه كشوري طلا و جواهر خاطرنشان كرد: دليل امر اين بود كه دولت آمريكا دلار را تا حدودي تقويت كرد و سبب شد كه قيمت طلا كه سير صعودي به خود گرفته و به بالاي 980 دلار رسيده بود، سير نزولي پيدا كند و به 934 دلار برسد.

وي با اشاره به روند نزولي قيمت در بازارهاي جهاني تصريح كرد: نه تنها شاهد پايين آمدن قيمت داخلي نيستيم بلكه به طور جزئي افزايش قيمت هم ديده مي‌شود.

كشتي‌آراي با توجه به تعطيلي بورس‌ها طي ديروز و امروز، گفت: فردا با بازشدن بورس‌ها مشخص خواهد شد كه قيمت طلا در چه وضعي قرار خواهد گرفت.

به گزارش ايسنا، در حال حاضر قيمت هر سكه طرح قديم و جديد در بازار معاملاتي به 220 هزار تومان، هر قطعه نيم سكه 117 هزار و 500 تومان و ربع سكه به 60 هزار تومان، رسيده است.
همچنين يك مثقال طلاي 17 عيار 97 هزار و 500 تومان، يك مثقال طلاي 18 عيار 103 هزار و 200 تومان و هر گرم طلاي 18 عيار 22 هزار و 400 تومان معامله مي‌شود.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.017 seconds.