.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

کناره‌گیری میرحسین از کلیه مناصب دولتی

بر اساس این گزارش، تصمیم فوق در روزهای آینده رسما با صدور بیانیه ای خطاب به مردم، از سوی مهندس میرحسین موسوی اعلام خواهد شد.

به گزارش پارسینه، بر اساس این گزارش، تصمیم فوق در روزهای آینده رسما با صدور بیانیه ای خطاب به مردم، از سوی مهندس میرحسین موسوی اعلام خواهد شد.

شنیده ها حاکی از تصمیم جدی مهندس میرحسین موسوی، برای کناره گیری از کلیه مناصب و سمت های خود از جمله عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام، شورای عالی انقلاب فرهنگی و ریاست فرهنگستان هنر" می باشد.

موسوی از بدو تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی-1359-عضو این شورا است و از سال 1375 نیز در مجمع تشخیص مصلحت نظام عضویت دارد، موسوی همچنین در سال 1385 با حکم محمود احمدی نژاد به عنوان رئیس فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی منصوب شده بود.

این تصمیم، در روزهای آینده رسما با صدور بیانیه ای خطاب به مردم، از سوی میرحسین موسوی اعلام خواهد شد.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

ساداتي 31 خرداد 1388
نيازي به اعلان نيست با اين روندي كه آقاي موسوي طي مي كند بخودي خود از اين مناصب عزل خواهد شد
نا شناس 31 خرداد 1388
آقا با این همه جنجال و اعمال غیر قانونی که کرده و میکند ، لطف مینماید استعفا میدهد!!! اگر قانونی با انتخابات برخورد میکرد ، باور کنید شخصیتش در اجتماع ، بالاتر میرفت
بهداد 1 تير 1388
با عرض سلام خدمت تمام دوست دارام ایران عزیز وسربلند.آقای موسوی به چه کسی معتعقدی من وخیلی از ماها نمی دانیم اما به هر کسی که معتقدی از این کارها دست بردار به خدا قسم در ذهن من وخیلی از مردم ایران یک سیاستمدارپیرو خط امام ودر پی آن ولایت فقیه بودی اما حالا چه چرا سوار بر موجی هستی که پایه های آن احساسات ناب جوانان این سرزمین هست تا کی باید این چنین شاهد بی حرمتی ها باشیم مرد مدعی قانون ومعتر ض به قانون گریزی کاش هیچ گاه نمی آمدی اما حالا امان از بیانیه های پی در پی جنابعالی که فقط آتش معرکه شعله ور تر میشود .خدایا به داد این ملت برس.
نا شناس 1 تير 1388
موسوی کار غیر قانونی کرده یا آنها که تعداد شرکت کنندگان در انتخابات را در بیش از 50 حوزه بیش از 100 درصد اعلام کردند؟؟

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.02 seconds.