.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
قتل زن ایرانی در سیدنی بعد از بازی ایران و قطر

پلیس استرالیا در حال تحقیق درباره قتل زنی ایرانی است که گفته می‌شود به دست شوهرش به قتل رسیده است.
 
به گزارش شرق، تحقیقات درباره این جنایت از ساعت١٠ صبح دوروز پیش همزمان با کشف جنازه‌ای در پارکینگ مرکز خرید سیدنی آغاز شد. کارآگاهان بعد از حضور در محل، جنازه زنی جوان را مشاهده کردند که خون‌آلود بود و جراحت‌های روی بدنش نشان می‌داد او با ضربه چاقو به قتل رسیده است.
 
 پلیس در مرحله اول هویت مقتول را فاش کرد و پی برد او زنی ٢٦ساله و ایرانی به نام لیلا است. تجسس‌های اولیه سبب شد کارآگاهان به شواهدی دست یابند که از دخالت شوهر لیلا در این جنایت حکایت داشت، اما از این مرد خبری نبود به همین دلیل تلاش‌ها برای دستگیری او آغاز شد.
 
همزمان با این کار، پلیس به بررسی زندگی خصوصی مقتول و کارهایی که در چندروز اخیر انجام داده بود، پرداخت و مشخص شد این زن، آرایشگر است. همچنین با توجه به عکس‌هایی که از این زن به‌دست آمد معلوم شد او یکی از تماشاچیان بازی فوتبال میان تیم‌های ایران و قطر بود.

یکی از دوستان لیلا که در کافی‌شاپی در نزدیکی محل جنایت کار می‌کند، در این‌باره گفت: «ساعت هشت‌صبح همدیگر را دیدیم و با هم به سمت محل کارمان رفتیم. لیلا زنی آرام و مهربان بود و از شنیدن خبر این حادثه به‌شدت شوکه شدم.»
 
هنوز انگیزه این قتل مشخص نیست همچنین ثابت نشده که شوهر این زن عامل جنایت است. بنابر برخی اخبار، پلیس فردی را به‌عنوان مظنون بازداشت کرده و در حال تحقیق از او است.
 
رونده قتل «لیلا» در حالی گشوده شد که پرونده‌های مشابه دیگری از قتل اتباع ایرانی در کشورهای مختلف در جریان است. قتل مردی ایرانی که او نیز در سیدنی کشته شد، از جمله این پرونده‌هاست. این مرد توسط یکی از هموطنان خود که به‌صورت غیرقانونی به استرالیا رفته و در آنجا پناهنده شده بود، با ضربات قمه از پا درآمد.
 
 به گفته خانواده مقتول، متهم به‌دلیل اختلافاتی که مقتول با همسر سابقش داشت، دست به این جنایت زد. پرونده قتل دختری به نام مهتاب نیز در ایتالیا در حال رسیدگی است. مهتاب توسط زوجی هندی به قتل رسید. /250


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

محسني 1 بهمن 1393
ايران و قطر؟؟؟ كي بازي كردند؟

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.027 seconds.