.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
واکنش به ساخت مستند مرتضی پاشایی
عموی زنده یاد مرتضی پاشایی گفت: خانواده مرتضی اجازه ساخت فیلم مستند را صادر نکرده و هر گونه اقدامی دراین خصوص غیر قانونی است.

ایرنا: عموی زنده یاد مرتضی پاشایی گفت: خانواده مرتضی اجازه ساخت فیلم مستند را صادر نکرده و هر گونه اقدامی دراین خصوص غیر قانونی است.

منصور پاشایی افزود: چند وقتی است در رسانه ها خبرهایی مبنی بر ساخت فیلم مستند مرتضی پاشایی مطرح شده است.این فیلم مستند از نگاه خانواده مجوز نداشته و از لحاظ قانونی اشکال دارد.

عموی مرحوم پاشایی خاطرنشان کرد: سازندگان فیلم مستند هیچ اجازه ای از خانواده این خواننده نگرفته اند و خود بدون هیچ هماهنگی از سوی ما این کار را انجام داده اند .

وی با اشاره به اینکه این کار غیر قانونی و غیراخلاقی است اظهار داشت: سازندگان ادعا می کنند که این کار را بدون انگیزه های مادی و به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می دهند .

پاشایی افزود: سازندگان این فیلم مستند با اینکه عنوان می کنند انگیزه اصلی آنها موقعیت های مادی نبوده است اما تنها به منفعت خود می اندیشند .

وی اظهار کرد: مردم بسیار فهیم هستند و این افراد سودجو با این کار خود طرفداران را ساده لوح فرض کرده اند ، این یک توهین به خانواده و طرفداران مرتضی پاشایی است و ما از مردم می خواهیم که به آن توجه ای نداشته باشند .

وی با اشاره به اینکه خانواده مرتضی پاشایی از ساخت فیلم هایی از این دست استقبال می کند افزود : ما هیچ محدودیتی را برای ساخت فیلم هایی از این دست نداریم اما اعتقاد داریم این کار باید بخش این کارها با رضایت خانواده مرتضی پاشایی انجام شود .

پاشایی در ادامه از ساخت یک فیلم مستند با مدیریت و همکاری خانواده مرتضی پاشایی خبر داد و گفت : ما خودمان با همکاری اهالی فن در پی ساخت مستندی در خصوص مرتضی پاشایی هستیم که در آینده ای نزدیک خبر های تکمیلی آن منتشر خواهد شد .

وی افزود : راز ماندگار مرتضی پاشایی اخلاق مداری بود و این موضوع باید در ساخت فیلم های مستند مورد توجه قرار بگیرد نه اینکه از آن سو استفاده شود .

زنده یاد مرتضی پاشایی خواننده، نوازنده و آهنگساز پاپ ایرانی بود. در سال ۱۳۸۹ با قرار دادن ترانه هایش در اینترنت به شهرت رسید. او نخستین آلبوم رسمی خود، «یکی هست» را در سال ۱۳۹۱ منتشر نمود. آلبوم های «گل بیتا» و «اسمش عشقه» دو آلبوم دیگر او هستند که تا پیش از درگذشتش به صورت رسمی منتشر نشده بود.

وی از آذر ۱۳۹۲ به تشخیص پزشکان به سرطان معده مبتلا گردید و در ۲۳ آبان ۱۳۹۳ در ۳۰ سالگی درگذشت.

از زمان فوت مرتضی پاشایی برخی به دنبال ساخت فیلم های مستند با موضوع این خواننده برآمدند که در فضای مجازی نیز منتشر شد.

در میان مستندی با نام 'سیب' ساخته رضا رشید پور در فضای مجازی منتشر شد که این امر موجب انتقاد خانواده مرتضی پاشایی از ساخت این مستند شد . با توجه به تعداد کثیر علاقه مندان مرتضی پاشایی این مستند مورد توجه قرار گرفت که این امر موجب شد خانواده مرتضی پاشایی به بخش غیر قانونی و بدون اجازه آن اعتراض کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 29 دي 1393
ديگه قضيه رو اينقدر لوس نكنيد لطفا
كسي كه اين طرح رو داده يا خودش اعتياد داشته يا دور اطرافيان شان
هیچکس 30 دي 1393
وقتی اسم منصور(عمو متوفی)رو میشنوم، نمیدونم چرا یه هویی یاد تلکه بگیرها و دلالهای جاهل میفتم/
ظاهرا این اومده تا تن اون در گذشته رو بلرزونه
حامد 1 بهمن 1393
این عموی پاشایی میخواستن از این مستند پول به جیب بزنن واسه همین از اینکه مستند رشیدپور مجانی اومده شاکی هستن.آبروی اون مرحوم رو بردن.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.049 seconds.