.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
خبرخوش‌ برای‌ مستمري‌ بگيران‌

  شمال نیوز: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: برای اولین بار افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را با حقوق فروردین پرداخت کردیم.
 سید تقی نوربخش در صبحانه کاری با روسای اتاق های بازرگانی ایران افزود: حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران مشمول ماده 11 با افزایش 25 درصدی، پرداخت و به حساب آنها واریز شده است.

وی گفت: با وجود آنکه در سال 92 پنج هزار و 100 میلیارد تومان کسری پیش بینی شده داشتیم اما بدون فروش اموال این کسری را جبران کردیم و تعهدات خود را انجام دادیم.

نوربخش افزود: در مورد مشمولان ماده 76، بیست درصد افزایش حقوق به عنوان علی الحساب پرداخت شده است که با تصویب درصد افزایش از سوی دولت، آن را پرداخت خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه تعداد بیمه شدگان کشور 38 میلیون و 500 هزار نفر و مسئول تامین درمان آنها سازمان تامین اجتماعی است، گفت: این تامین درمان از طریق درمان مستقیم با مراجعه به 80 بیمارستان و 300 مرکز درمانی تحت پوشش این سازمان یا از طریق خرید خدمات پزشکی انجام می شود اما امکان اینکه به اندازه نیمی از مراکز درمانی کشور بتوانیم شبکه درمانی و همچنین درمان مستقیم خود را گسترش دهیم، نداریم.

نوبخش تصریح کرد: تلاش می کنیم شبکه ارجاع داخلی ایجاد کنیم که توزیع درمان انجام شود که از برنامه های امسال ماست یعنی شخصی که در نقاط دورافتاده خدمات درمانی دریافت می کند همانند فردی باشد که از این خدمات در تهران استفاده می کند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: اعتبار دفترچه ها را افزایش می دهیم و در این باره بودجه درمان را از 6 هزار و 600 میلیارد تومان در سال 92 با 38 درصد رشد به 11 هزار میلیارد تومان در سال 93 رساندیم و سرانه بیمه را نیز 44 درصد در سال 93 افزایش دادیم.

نوربخش گفت: در سال 93 تعدادی از مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی افتتاح خواهد شد که بیمارستان 300 تختخوابی آیت الله کاشانی کرمان و بیمارستان های تامین اجتماعی در ایلام، بیرجند، زابل و عسلویه از آن جمله است.

به گزارش مهر، وی افزود: اسفند پارسال بخش مهمی از مطالبات داروخانه ها را تا آخر بهمن و مطالبات جامعه پزشکی به غیر از داروخانه را پرداخت کرده ایم.

مخاطبان محترم گروه اجتماعی مشرق می توانند اخبار، مقالات و تصاویر اجتماعی خود را به آدرس shoma@mashreghnews.irارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه مشرق منتشر شود. در ضمن گروه اجتماعی مشرق در صدد است با پیگیری مشکلات ارسالی شما از طریق کارشناسان و مشاوران مجرب پاسخی برای ابهامات مخاطبان عزیز بیابد. /250


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی