.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
دلیل توقف پرداخت تسهیلات بانکی چاپ ارسال به رفقا

رئیس شورایعالی مدیران عامل بانکهای دولتی دلیل توقف پرداخت تسهیلات نظام بانکی را عدم تنظیم منابع و مصارف اعلام و تاکید کرد: تا زمان تنظیم منابع و مصارف بانکی سیاستهایی همچون توقف پرداخت تسهیلات ادامه خواهد داشت.

علی صدقی در گفتگو با مهر افزود: هم اکنون منابع بانکها نسبت به مصارف آنها بسیار پائین تر است و تا زمانیکه میزان منابع و مصارف تنظیم نشود این نوع سیاستها ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل بانک ملی از عدم ابلاغ نرخ سود بانکی سال جاری توسط بانک مرکزی خبرداد و گفت: بانکها هم اکنون با نرخ 12 درصد گذشته فعالیتهای خود را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه نحوه تسهیلات پرداختی به بنگاه های زودبازده تا پایان سال 86 شامل چند بخش می شود، افزود: بر اساس تسهیلات پرداختی به این بنگاه ها، بخشی از طرحهای آنها به بهره برداری رسیده، بخشی از طرحها نیمه کار بوده و بخشی نیز در مرحله قرارداد است.

صدقی میزان تسهیلات پرداختی بانک ملی به بنگاه های زودبازده تا پایان سال 86 را حدود 43 هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: هم اکنون بخشی از طرحهای بنگاه های زودبازده با تسهیلات پرداختی توسط بانکها به بهره برداری رسیده و این بنگاه ها نیاز به سرمایه در گردش دارند.

وی با تاکید براینکه اولویت بانکها پرداخت تسهیلات به بنگاه های زودبازده اقتصادی است، افزود: به ویژه اینکه بخشی از این طرحها به صورت نیمه کاره هستند، بنابراین باید اولویت بانکها پرداخت تسهیلات به طرحهای نیمه کاره باشد.

مدیرعامل بانک ملی از امضای قرارداد با برخی از بنگاه ها برای اجرای طرحهای جدید خبرداد و تصریح کرد: البته به دلیل عدم پرداخت تسهیلات هنوز این طرحها عملیاتی نشده است.

وی خاطرنشان کرد: در صورت داشتن منابع، تسهیلات به طرحهای نیمه تمام و طرحهایی که با آنها قرارداد برای تامین اعتبار منعقد شده، پرداخت می شود و سپس تسهیلات به طرحهای جدید پرداخت خواهد شد.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

چگيني 9 مرداد 1387
0
0
پاسخ
سلام:
بنده در شال 1386طرح توجيهي به اداره فني و حرفه اي ارائه نمودم وضمن موافقت با طرح معرفي بانك ملي نمود ,اما بانك از تحويل گرفتن آن آمتناء نمود,وهنوز هم هيچگونه جوابي نمدهند,واز تحويل گرفتن پرونده ويا هرگونه راهنمايي امتناء ميكنند.
به اين نتيجه رسيده ام كه بانكها فقط دوستدار كساني هستند كه پول دارند واز پول آ‎نها جهت رونق كسب وكار بانك استفاده ميكنند.متاسفانه پولدار با بازي كردن پولي باعث گراني مشكل آفرين شده اند.
اما مبتكران و ارائه كنندگان خدمات به جامعه كه همان كارگاههاي كوچك اقتصادي و زود بازده هستند وهيچگونه مزدي از دولت دريافت نميكنند وروي پاي خود هستند,وقتي كه از بانك درخواست تسهيلات بنماين با جواب منفي مواجه ميشوند ويكي پس از ديگري ورشكست شده واز كار خود پشيمان ميشوند,چون پول ندارندو بانك هم عاشق پول است،

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی