.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

رئیس اتحادیه صادرکنندگان مازندران تجلیل شد

استاندار مازندران از رئیس اتحادیه صادرکنندگان مازندران به واسطه ارتقای صادرات مازندران در سال گذشته قدردانی کرد.

به گزارش
شمال نیوز به نقل از مهر، سید علی اکبر طاهایی در نامه ای از زحمات نصیر عمرانیان محمدی، رئیس اتحادیه صادرکنندگان مازندران قدردانی کرد.

این قدردانی استاندار مازندران در راستای توسعه صادرات غیرنفتی این اتحادیه در سال 89 در برنامه های توسعه تجارت خارجی مازندران شامل پذیرش هیئتهای اقتصادی سرمایه گذاری، اعزام هیئتهای تجاری و برگزاری نمایشگاهها و اطلاع رسانی از رویدادهای اقتصادی و بسترسازی برای صادرات محصولات مختلف در استان بوده است.

طاهایی در متن تقدیر از نصیر عمرانیان محمدی آورده است: مازندران به اقتضاء موقعیت استراتژیک و جغرافیایی و داشتن 230 کیلومتر ساحل دریایی، مجاورت با مراکز عمده اقتصادی و کشورهای آسیای میانه، اتصال به شبکه راه آهن سراسری، قرار گیری در کریدور بین المللی شمال و توانمندیهای بالقوه و بالفعل در بخشهای مختلف اقتصادی، جایگاه موثری در جهت تحقق اهداف دولت در بخش بازرگانی خارجی و توسعه صادرات غیرنفتی ایفا می کنند.

اهتمام مستمر و تلاش مشترک مجموعه اعضای کارگروه توسعه صادرات استان از دستگاههای دولتی و تشکلهای بخش خصوصی درجهت رشد و شکوفایی و تقویت سهم ایران در بازارهای بین المللی شایسته ارج شناسی است.

بدینوسیله از مساعی و همکاری بی شائبه جنابعالی و همکاران محترمتان در کارگروه توسعه صادرات مازندران در سال 89 و کسب رتبه عالی در برنامه های بازاریابی و توسعه صادرات در بین 31 استان کشور تقدیر می شود.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

حسن 1 آبان 1390
قسم حضرت عباس یادم خروس

ردصلاحیت درهیئت رئیسه اتاق راقبول کنیم یا این تقدیر را؟؟؟؟؟

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی