.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
انتصاب سرپرست دانشگاه فرهنگیان مازندران

از سوی مدیر مجتمع آموزش عالی پیامبر اعظم، علی رمضانی پاچی به سمت سرپرست دانشگاه فرهنگیان مازندران منصوب شد.

معاون فرهنگی اموزشی عالی پیامبر اعظم (س) عصر شنبه در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه فرهنگیان مازندران افزود: علم آموزی و ارتقا توانایی معلمی در آموزش و پرورش یک اصل است و تربیت نیروی انسانی کارآمد که بتواند بر اساس معیارهای اسلامی فعالیت تربیتی انجام دهد محور تحول است.

محمد نادی افزود: مازندران با استعداد سرشار و بنیه مذهبی و معنوی می تواند در تربیت نیروی انسانی در سطح کشور ممتاز باشد.

مازندران دارای چهار مرکز تربیت معلم فعال پسرانه ساری و بابل، دخترانه قائمشهر و آمل است.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 12 تير 1390
1
0
پاسخ
آقاي رمضاني برادر عزيز اينشاالله موفق باشيد وآرزوي توفيقات بيش ازينهارا براي جنابعالي ازخداوند دارم . ب.ك
نا شناس 13 تير 1390
2
0
پاسخ
نمیدانم دانشگاه فرهنگیان کجاست و چه وضعیتی دارد . منتهی هم اقای رمضانی را میشناسم و هم افراد توانمند و متخصص دیگری را در بین فرهنگیان مازندران میشناسم که واقعا کم نظیرند . انتخاب ایشان یقینا با سفارش و رابطه بوده واقعا متاسفم.عضو هیئت علمی دانشگاه
نا شناس 13 تير 1390
1
0
پاسخ
هر دم از این باغ بری میرسد . باز هم یکی دیگر از مریدان سید رمضان شجاعی پست گرفت. کسی نیست جلوی اقا را بگیرد . ایا در این شهر مظلوم ساری صرفا طرفداران جنابعالی ارتقا پیدا کنند؟
نا شناس 13 تير 1390
1
0
پاسخ
این فرد بدلیل ارتباط تنگاتنگی که با شجاعی داشته در زمان ریاست نامبرده بر صدا و سیما تحت عنوان دکتر و کارشناس وارد صدا و سیما شده و موضوعات تاریخی را به صورت دست و پا شکسته و ناقص به بحث میگذاشته . البته حقیر بعید میدانم این فرد دکترا داشته باشد. در اعتراض به صدا و سیما نیز انان پاسخی به این سوال که ایشان در چه رشته ای و از کدام دانشگاه دکترا گرفته نداشته اند.امیدوارم سایت وزین و ارزشی شمالنیوز بیوگرافی این عضو فعال ستاد انتخاباتی شجاعی و رئیس دانشگاه فعلی را جهت تنویر افکار عمومی درج نماید.
نا شناس 13 تير 1390
1
0
پاسخ
این طرف که رئیس دانشگاه شده دکتری داره مهندسی خونده به هر حال بعد از درج خبر انتصاب یک فرد بعنوان رئیس دانشگاه معمولا پشت بندش بیوگرافی علمی ایشون درج میشه . امیدواریم شمالنیوز غیر از copyوpaste کردن کار اطلاع رسانی مدرن را هم مد نظر قرار بده.
ر- دهبندی 30 تير 1390
2
0
پاسخ
با مطالعه اظهار نظر دوستان باید عرض نمایم که دکتر رمضانی دکتری تاریخ از دانشگاه ملی تاجیکستان و از دبیران موفق اموزش و پرورش مازندران در شهرستانهای نکا و ساری بوده و قبل از این سمت نیز مسئول مرکز تحقیقات آموزش و پرورش بوده اند. ایشان از پزوهشگران موفق استان بوده و در کنفرانسهای بین المللی هم ارائه مقاله و سخنرانی داشته اند . و انتخاب بجای ایشان به عنوان سرپرست دانشگاه فرهنگیان بجه و شایسته بوده است .در ضمن لازم میدانم به دوستان عرض نمایم که قبل از اظهار نظر اطلاعات کافی در مورد افراد داشته باشند .
سعید منصوری 21 دي 1390
1
0
پاسخ
اینجانب با شناختی که از دکتر رمضانی دارم ازدوستان عزیز می خواهم که بجای اظهارات مغرضانه راهکار جهت موفقیت این برادر ارزشمند ارائه نمایند.
نا شناس 27 فروردين 1391
1
0
پاسخ
بنده یکی از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان هستم خیلی از اظهار نظر های قبلی دلخور شدم آقای دکتر رمضانی بسیار متواضع و پر تلاش هستند برخلاف برخی مدیران که برای دیدنشان باید از هفت خوان رستم گذشت ایشان همیشه در بین دانشجویان هستند وبه حرفهای آنان گوش میکنند برای ایشان آرزوی موفقیت دارم و امید وارم بتوانند موانع نو اندیشی را از پیش رو بردارند
پیمان فلاح نژاد 10 اسفند 1391
1
0
پاسخ
من هم به اقای دکتر رمضانی عزیز تبریک عرض میکنم و همواره ارزوی توفیق را برای ایشان ارزومندم.انتخاب سرپرستی دانشگاه فرهنگیان به ایشان انتخابی درست و به جا بوده است .پ.ف
دانشجو تربیت معلم ساری 28 شهريور 1393
1
0
پاسخ
حیف دکتر رمضانی رفت

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی