.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
رسيدگي به تخلفات صنفي نوروزي در مازندران

مديركل تعزيرات حكومتي مازندران از راه‌اندازي مركز رسيدگي به تخلفات صنفي نوروزي در مازندران خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمال نيوز مستقر در ستاد تسهيلات سفر، مهدي عباسي صبح امروز در حاشيه بازديد از ستاد تسهيلات سفر استان مازندران در جمع خبرنگاران از راه‌اندازي شعبه‌هاي ويژه تعزيرات حكومتي در شهرهاي مازندران خبر داد.

وي با اشاره به ضرورت بررسي فوري پرونده تخلفات در ايام نوروز خاطرنشان كرد: براي تحقق اين مسئله شعبه‌هاي ويژه در تمام شهرستان‌هاي استان ايجاد مي‌شود.

مديركل تعزيرات حكومتي مازندران اضافه كرد: در ساري دو شعبه و ساير شهرستان‌هاي استان نيز يك شعبه ويژه براي رسيدگي به تخلفات بازار ايجاد مي‌شود.‌

وي با تاكيد بر اينكه تمام تلاش بر كاهش زمان رسيدگي به پرونده‌هاي شكل گرفته در تعزيرات حكومتي است، تصريح كرد: امروز اطاله دادرسي براي اداره كل تعزيرات حكومتي معني ندارد.

مديركل تعزيرات حكومتي مازندران تعامل و هماهنگي با سازمان بازرگاني را ستودني دانست و تصريح كرد: گسترش اين موضوع در جلوگيري از تخلف موثر است.

مديركل تعزيرات حكومتي مازندران از تعامل و همكاري با دستگاه‌هاي دانشگاه‌هاي پزشكي، بازرگاني، فرمانداري و ميراث فرهنگي خبر داد و خاطرنشان كرد: از ابتداي سال جاري تا نيمه اول اسفندماه 47هزار و 197 فقره پرونده به شعبه‌هاي تعزيرات حكومتي ارسال شد كه از اين تعداد 44 هزار و 210 فقره آن مختومه شد.

مديركل تعزيرات حكومتي مازندران در پايان ارزش تخلفات اقتصادي در مازندران در اين مدت را بيش از 37 ميليارد ريال اعلام كرد.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی