.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
دبیر اجرایی خانه کارگز مازندران انتقاد کرد :
واردات خنجری بر قلب کارگر است/ تعطیلی تعاونی های کارگری مازندران
شمال نیوز: دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران، واردات را خنجری بر قلب کارگر و تولید بیان کرد.
واردات خنجری بر قلب کارگر است/ تعطیلی تعاونی های کارگری مازندران

به گزارش شمال نیوز، نصرالله دریابیگی با اظهار این که مشکل اصلی واردات بی رویه است، افزود: مسئله اصلی که تولید را گرفتار کرده، واردات است نه حقوق و دستمزد کارگران زیرا واردات خنجری بر اشتغال و کارگران است.

 

وی با بیان این که برخی کارفرمایان درپی حذف ماده ۴۱ قانون کار هستند درحالی که انجمن های کارگری با آن مخالف هستند، گفت: دولت باید از حذف این ماده قانونی جلوگیری کند.

 

وی با عنوان این که اگر قرار است قانون کار اصلاح شود باید به صورت سه جانبه توسط دولت، کارگران و کارفرمایان صورت گیرد، نبود امنیت شغلی را از مهمترین مشکلات کارگران ذکر کرد و گفت: همچنین اجرا نشدن بسیاری از مفاد قانونی از جمله مشکلات است.

 

دریابیگی با اظهار این که ۹۰ درصد تعاونی های استان مازندران و کشور تعطیل هستند، حمایت نشدن از این شرکت ها را دلیل تعطیلی ذکر کرد و گفت: حتی ارائه بن های کارگری نیز قطع شده است.

 

وی ریشه حوادث کار را ناعدالتی دانست و گفت: کارگران دغدغه های مختلفی از جمله تامین معاش دارد و باید مشکلات فراروی آنان برطرف شود.

 

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران با اظهار این که در اجرا و اصلاح قانون کار دچار مشکل هستیم، افزود: بدهی ۵۰۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تامین اجتماعی نیز مشکلات را دو چندان کرده است.

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.029 seconds.