.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
نبات سفید و زعفرانی صنعتی در مازندران تولید شد
آمل- امینی، فعال در حوزه صنایع غذایی و قند در مازندران از تولید نبات سفید و زعفرانی به صورت صنعتی در راستای ارتقای سلامت و بهداشت جامعه خبر داد.
نبات سفید و زعفرانی صنعتی در مازندران تولید شد

به گزارش شمال نیوز،

علی امینی تعدد دستگاه های نظارتی را از جمله چالش های فراروی صنایع غذایی و تولیدی برشمرد و گفت: اکنون یک واحد تولیدی باید به ۴۳ ارگان رسمی کشور پاسخگو باشند که ضرورت بازنگری در این رویه احساس می شود.

وی کاهش دستگاه های نظارتی متعدد را از جمله درخواست ها بیان کرد و با اشاره به این که مجموعه تولیدی قند کاترین اولین کارخانه قند دانش بنیان کشور محسوب میش ود، ارتقا و بهبود تولید و کیفیت را از برنامه های محوری بیان کرد.

مدیرعامل صنایع غذایی قند کاترین کیفیت را از جمله دغدغه ها در حوزه صنایع غذایی و قند بیان کرد و گفت: در گذشته به کیفیت چندان بها داده نشد بود و برای ارتقای کیفیت سعی کردیم از تکنولوژی های جدید و مدرن بهره گیری کنیم.

امینی یادآور شد: تکنولوژی بکاررفته در قند کاترین برای نخستین بار در کشور مورد استفاده قرار گرفته است و سعی کردیم سبک مرسوم شیمیایی تصفیه قند چختی را به شیوه فیزیکی انجام دهد.

وی تولید قند به شیوه تصفیه فیزیکی از مزایای تولید در این کارخانه به شمار می رود و این این شرکت برای ارتقای بهداشت و سلامت اقدام به تولید نبات سفید و زعفرانی به صورت صنعتی کرده است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.027 seconds.