.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

رشد ۳۰۰ درصدی نرخ گاز در پلکان ۱۲/ کمبود گاز نداریم
سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به تعرفه های جدید مصرف گاز گفت: قیمت مصرفی گاز در پله دوازدهم ۳۰۰ درصد افزایش می یابد.

به گزارش شمال نیوز،  سید جلال نورموسوی بااظهار اینکه همزمان با رسیدن فصل سرما مصرف در بخش خانگی سیر صعودی داشته است، گفت: مدیران استانی می‌بایست با ایجاد محدودیت‌های مورد نظر مطابق با مصوبات شرکت ملی گاز و شورای امنیت ملی، مدیریت مصرف را به کار ببندند.

وی افزود: این اطمینان را به مردم می‌دهیم که در فصل سرمای پیش رو با محدود کردن بخشی از صنایع و نیروگاه‌ها کمبود گازی در کار نخواهد بود و زمستان را با آرامش پشت سر خواهند گذاشت.

وی گفت: تقاضای ما از مردم این است که گاز را بهینه مصرف کنند و با بعضی اقدامات ساده مصرف خود را به شکلی مدیریت کنند تا هم هزینه آن‌ها کاهش یابد و هم در مدیریت گازرسانی کمک کرده باشند.

نورموسوی با بیان اینکه هیئت دولت اخیراً تعرفه جدید مصرف را به شرکت ملی گاز ابلاغ کرد، افزود: در مصرف متعارف که شامل سه پله اول مشترکین است افزایش قیمتی اعمال نخواهد شد و برای افرادی که در این سه پله زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی و یا بهزیستی باشند، هم مصرف گاز رایگان است.

سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران افزود: از پله چهارم حدود ۴۰ درصد به مبلغ بهای گاز اضافه می‌شود و تا پله دوازدهم قیمت مصرفی به حدود دو هزار تومان می‌رسد که این مبلغ در قیاس با قیمت ۴۸۳ تومان قبلی افزایش ۳۰۰ درصدی دارد.

وی گفت: همه مشترکانی که با تدبیر اتخاذ شده مصرف خود را پایین بیاوردند، به ازای هر درصد کاهش شرکت ملی گاز پاداشی ۳ برابری برای آن‌ها در نظر می‌گیرد./مهر

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.043 seconds.