.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
با تاکید بر هماهنگی و همگامی تعهدات خانوادگی و تعهدات اجتماعی زنان ؛
قاسمی طوسی : لایجه حفظ کرامت زنان از حقوق بانوان صیانت می کند
شمال نیوز : مدیرکل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری مازندران با اشاره به عدم رضایت همسر یک مربی تیم ملی اسکی زنان برای سفر مسابقات جام جهانی ایتالیا اظهار داشت : برخی زنان به‌پشتوانه ظرفیت و توانی که دارند وارد فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و ورزشی می‌شوند و تعهداتی را می‌پذیرند ....
قاسمی طوسی : لایجه حفظ کرامت زنان از حقوق بانوان صیانت می کند

شمال نیوز : مدیرکل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری مازندران گفت:تصویب طرح نهایی حفظ کرامت و حمایت زنان برابر خشونت می تواند مدافع حقوق زنان در جامعه باشد.

 

به گزارش شمال نیوز، سمیه قاسمی طوسی  با اشاره به عدم رضایت همسر یک مربی تیم ملی اسکی زنان برای سفر مسابقات جام جهانی ایتالیا اظهار داشت: برخی زنان به‌پشتوانه ظرفیت و توانی که دارند وارد فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و ورزشی می‌شوند و تعهداتی را می‌پذیرند، همان‌گونه این فعالیت‌ها نمی‌تواند و نباید مانعی برای انجام تعهدات خانوادگی باشد، وظایف و تکالیف خانوادگی نیز نباید مانعی برای انجام تعهدات اجتماعی چنین زنانی باشد.

 

وی ادامه داد: خسارت و زیان محروم کردن بازیکنان تیم ملی از حضور و همراهی مربی خسارتی فردی نیست و به همه شهروندان تحمیل می‌شود وموضوعی به نام اعتبار ملی است و کاش وزارت ورزش و جوانان با هماهنگی مقامات قضائی برای مواردی که پای اعتبار ملی در میان است، استثنایی در نظر می‌گرفتند تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

 

وی تصیح کرد: همچنین برابر قانون، دختری که به سن قانونی رسیده می‌تواند بدون اذن پدر، سفر خارجی داشته باشد اما یک مربی ۳۸ ساله در کلاس بین المللی، درصورت نداشتن اجازه همسر از خروج از کشور و انجام چنین تکلیف مهمی، محروم می‌شود و این تعارض حقوقی باید اصلاح شود.

 

طوسی یادآور شد: درصورت تصویب نهایی حفظ کرامت و حمایت زنان در برابر خشونت در مجلس و به عنوان قانون ابلاغ شود، با استناد به ماده ۵۷ این قانون، اگر همسر از سر لجبازی و غیرموجه چنین قصدی داشته باشد، به درخواست زن دادگاه خانواده موضوع را به صورت اضطراری و خارج از نوبت، رسیدگی می‌کند و حکم حق خروج را به نفع زن صادر می‌کند .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.027 seconds.